€207.05
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810031049 P/N: VW3M8201R15 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M8201R15 Kabelsatz Puls/Richtung, ESIM, A/B-Encoder, SD3, 1,5 m"
Schneider Electric Cable set Pulse/Direction, ESIM, A/B Encoder, SD3, 1.5 m
Schneider Electric VW3M8201R15
EAN 3389119207508
Description
Zubehör für Schrittmotorverstärker Lexium SD3. Kabelsatz für Puls/Richtung-, ESIM oder A/B-Encoder-Schnittstelle. Die Leitungslänge beträgt 1,5 m.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 1.5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M8201R15 |
|---|---|
| EAN | 3389119207508 |
| ETIM | EC000237 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Adapter cable Connecting cable Connection cable Connection cable Expansion PC cable PLC accessories PLC connection cable PLC connection cable PLC connection cable Programmable logic controller Programming cable Programming device Rack connection cable
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















