€197.22
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810031019 P/N: VW3M5D2A Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3M5D2A MIL-Stecker-Set für Motor, Anschluss für BCH2.H/.M mit Flansch 100/130mm"
Schneider Electric Power connection set for motor, MIL connector for BCH2.H/.M, 100/130mm
Schneider Electric VW3M5D2A
EAN 3606480735967
Description
Zubehör für Lexium Servoantriebe LXM28. MIL-Stecker für die Servomotoren BCH2.H/.M mit oder ohne Bremse. Set an Motoranschlusssätzen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Art des elektrischen Zubehörs | sonstige |
|---|---|
| Art des mechanischen Zubehörs | sonstige |
| Zubehör | 1 |
| Ersatzteil |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3M5D2A |
|---|---|
| EAN | 3606480735967 |
| ETIM | EC002584 |
| ECLASS | eClass_10_AFR333003 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
Accessories for controls Adapter Battery Catalog Coding profile Collection of standards Connection cable Connector Cover End plate Fuses Getting Started Key Labeling field Manual Plug set Protective cap
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















