€939.14
% €1,128.12 (16.75% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810030585 P/N: VW3A5504 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VW3A5504 Gleichtaktfilter zur Reduzierung von Lagerströmen, 180 µH"
Schneider Electric Common-mode filter for reducing bearing currents, 180 µH
Schneider Electric VW3A5504
EAN 3606485435794
Description
Deze algemene modusfilter is een optie voor snelheidsregelaars van het Altivar-bereik. Het gemeenschappelijke modusfilter kan worden gebruikt op de uitgangsklemmen van de aandrijving, de dv/dt filter of de sinusfilter. De inductiewaarde is gelijk aan 180µH. Het wordt gebruikt als uitgangsfilter om vermindering van de lagerstroom te verkrijgen. Dit filter vermindert de RFI (radiofrequentie-interferentie) van de motorkabel en verbetert de effectiviteit van het EMC-filter voor geleide emissies. Het vermindert de hoogfrequente stroom die in de motorlagers circuleert om schade te voorkomen. Het weegt 2.96kg, en zijn afmetingen zijn 127.5mm breed, 210mm hoog en 127.5mm diep. Het is ontworpen om aandrijfinstallaties te verbeteren. Het voldoet aan IEC 60721-3-3 schokken en trillingen klasse 3M4.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet als Sinus-Filter | |
|---|---|
| Geeignet als du/dt-Filter | |
| Geeignet als Funk-Entstörfilter | |
| Geeignet als Tonfrequenzsperre | |
| Polzahl | 3 |
| Bemessungstaktfrequenz | 10kHz |
| Bemessungsbetriebsfrequenz | 50Hz |
| Max. Bemessungsbetriebsspannung Ue | 480V |
| Bemessungsstrom AC | 2.2A |
| Max. Betriebsstrom (Ith) bei Betriebsspannung DC | -A |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | VW3A5504 |
|---|---|
| EAN | 3606485435794 |
| ETIM | EC002564 |
| ECLASS | eClass_10_ADJ213007 |
| Weight | 2.96 kg |
| Weight (Package) | 3.33 kg |
Designations
ATV Altivar Altivar Accessories Altivar Options Frequency Converter
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















