€58,747.25
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810030370 P/N: VRKT5M0FNC00000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VRKT5M0FNC00000 2-Achsen-Delta 2 Roboter T5, 1500 mm Arbeitsbereich, 30 kg zulassige Last"
Schneider Electric 2-Axis Delta 2 Robot T5, 1500 mm Working Range, 30 kg Permissible Load
Schneider Electric VRKT5M0FNC00000
EAN 3606485459219
Description
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 2-robot in een standaardontwerp dat 2 tot 3 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 30 kg. Het heeft een 1500mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot is voorzien van 0mm tot 1500mm horizontaal, 0mm tot 615mm verticale werkomslagen. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 10kg en een maximale activeringssnelheid van 4m/s. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 65 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Gelenke | 2 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 2 |
| Tragfähigkeit | 30kg |
| Reichweite | 1500mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 705mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | VRKT5M0FNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485459219 |
| ETIM | EC003245 |
| Weight | 65 kg |
| Weight (Package) | 90 kg |
Designations
2-axis robot Lexium T permissible load 30 kg twin robot working range 1500 mm
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















