€52,466.29
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810030359 P/N: VRKP6S0FNC00000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VRKP6S0FNC00000 Lexium P6, Delta 3 Roboter, Reichweite 1600 mm, Normal, Kompakt"
Schneider Electric Lexium P6, Delta 3 Robot, Reach 1600 mm, Standard, Compact
Schneider Electric VRKP6S0FNC00000
EAN 3606485446509
Description
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 3-robot in een compact ontwerp dat 3 tot 4 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 10 kg. Het heeft een 1600mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot heeft 0mm tot 1600mm diameter, 0mm tot 550mm verticale werkomslagen. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 10kg. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 80 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Gelenke | 3 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 3 |
| Tragfähigkeit | 10kg |
| Reichweite | 1600mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 550mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | VRKP6S0FNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485446509 |
| ETIM | EC003245 |
| Weight | 60 kg |
| Weight (Package) | 75 kg |
Designations
3-Axis Robot 4-Axis Robot Compact Delta Robot Lexium P Reach 1600 mm Standard
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















