€59,927.58
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810030357 P/N: VRKP6L0FNC00000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VRKP6L0FNC00000 Lexium P6, Delta 3 Roboter, Reichweite 1600 mm, Normal, Kompakt"
Schneider Electric Lexium P6, Delta 3 Robot, Reach 1600 mm, Standard, Compact
Schneider Electric VRKP6L0FNC00000
EAN 3606481269454
Description
Deze robot behoort tot Lexium T-P, die delta robots zoekt voor pick-en-place-oplossingen. Dit is een P6 compacte delta robot met 3 tot 5 assen. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 10 kg. Het heeft een 1600mm werkende envelop. Lexium P zijn Delta 3-robots die ontworpen zijn voor snelle pick-en-place met een lading van maximaal 15 kg. Het heeft een vaste as en is uitgerust met Lexium 62 ILM geïntegreerde aandrijvingen. Het weegt 80 kg. Deze roboticaoplossing is een uitbreiding op de PacDrive-productlijn en is ontworpen om te voldoen aan de snel stijgende vraag naar integratie van robots in machineontwerpen met Lexium-componenten. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Deze robot is compatibel met reserveonderdelen zoals motorkap, bevestigingen, tandwielkast voor de hoofdas, parallelle plaat, geleidingsbuizen voor telescopische as, afdichtingsset voor kap, voor motorkap, voor tandwielkasten, kogelpennen en kogelsockets. En meer. Met de op PacDrive gebaseerde roboticaoplossing heeft Schneider Electric Lexium T en P-robots geïntegreerd in een standaard automatiseringsoplossing. Lexium T, P (Delta 2 en delta 3 kinematica) biedt een volledig geïntegreerde oplossing voor veel pick-en-place verpakkings- en behandelingstoepassingen. De RVS kinematica is zeer geschikt voor de voedsel-, pharma-, cosmetica- en drankenindustrie.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Gelenke | 3 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 3 |
| Tragfähigkeit | 10kg |
| Reichweite | 1600mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 550mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | 1 |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) | IP65 |
Technical data
| P/N (Part Number) | VRKP6L0FNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606481269454 |
| ETIM | EC003245 |
| Weight | 75 kg |
| Weight (Package) | 75 kg |
Designations
3-axis Robot 4-axis Robot Compact Delta Robot Lexium P Reach 1600 mm Standard
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















