€64,393.47
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810030350 P/N: VRKP4S0RNC00000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VRKP4S0RNC00000 Lexium P4, Delta 3 Roboter, Reichweite 1200 mm, Normal, Kompakt"
Schneider Electric Lexium P4, Delta 3 Robot, Range 1200 mm, Standard, Compact
Schneider Electric VRKP4S0RNC00000
EAN 3606485399102
Description
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 3-robot in een compact ontwerp dat 3 tot 4 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 15 kg. Het heeft een 1200mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot heeft 0mm tot 1200mm diameter, 0mm tot 425mm verticale werkenveloppen en een rotatiepositie van 360°. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 15kg en een maximale activeringssnelheid van 10m/s. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 75 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren en Lexium 62 ILM. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Gelenke | 4 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 4 |
| Tragfähigkeit | 15kg |
| Reichweite | 1200mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 425mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | VRKP4S0RNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485399102 |
| ETIM | EC003245 |
| Weight | 75 kg |
| Weight (Package) | 80 kg |
Designations
3-axis Robot 4-axis Robot Compact Delta Robot Lexium P Range 1200 mm Standard
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















