€63,581.90
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810030349 P/N: VRKP4S0FWF00000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VRKP4S0FWF00000 Lexium P4, Delta 3 Roboter, Reichweite 1200 mm, Flaches Gehäuse abwaschbar"
Schneider Electric Lexium P4, Delta 3 Robot, Reach 1200 mm, Washdown Flat Housing
Schneider Electric VRKP4S0FWF00000
EAN 3606485399096
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium T, P-gamma, een aanbod van Delta robots voor pick- en site-oplossingen. De Delta 3 robot in een plat ontwerp dat 3 tot 4 assen levert. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 15 kg. Het heeft een 1200mm werkenvelop. Deze pick en plaats robot beschikt over 0mm tot 1200mm diameter en 0mm tot 425mm verticale werkenveloppen. Het biedt permanente toelaatbare belasting van 15kg en maximale activeringssnelheid van 10m/s. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Hij weegt 110 kg. Het is geschikt voor algemene machinebesturing, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze robotica-oplossing is ontwikkeld met standaard Ecostruxure machine Expert-tools voor PacDrive, IEC 61131-3-compatibel, CoDeSys-gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren. Lexium T, P delta robots voor pick- en site-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-and-place met ladingen tot 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Gelenke | 3 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 3 |
| Tragfähigkeit | 15kg |
| Reichweite | 1200mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 425mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Technical data
| P/N (Part Number) | VRKP4S0FWF00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485399096 |
| ETIM | EC003245 |
| Weight | 116 kg |
| Weight (Package) | 116 kg |
Designations
3-axis Robot 4-axis Robot Delta Robot Lexium P Range 1200 mm Washdown Flat Housing
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















