€18,422.13
% €34,292.23 (46.28% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810030226 P/N: VLVAF5N03521AA Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VLVAF5N03521AA Kompensationsanlage Auto, PowerLogic PFC, 550kvar, LS, 400V, 50Hz"
Schneider Electric Compensation system Auto, PowerLogic PFC, 550kvar, LS, 400V, 50Hz
Schneider Electric VLVAF5N03521AA
EAN 3606480598340
Description
Correctie van laagspanningsstroomfactor, uit de VarSet-familie, helpt om boetes voor nutsbedrijven te elimineren. Om energie te besparen, om de kapitaalkosten te verlagen en om de CO²-uitstoot te beperken door de compensatie van het reactieve vermogen van inductieve belastingen. Deze hardware is compatibel met software voor vermogensbeheer om voordeel te halen uit de IoT digitale stroominstallatie en een naadloze integratie mogelijk te maken met EcoStruxure Power. Er zijn slimme monitoring- en meetfuncties beschikbaar voor een veilige werking. Om de prestaties en het onderhoud te optimaliseren, voor een breed scala van toepassingen, commercieel of industrieel. Deze condensatorbankversie, geschikt voor netwerkspanning 400 tot 415V 50Hz, biedt een reactief vermogen tot 550kvar. De compensatie wordt automatisch aangepast door de stroomfactorregelaar van de VarplusLogic-familie. Het is ontworpen voor harmonische netwerkspanning tot 4% of harmonische netwerkstroom tot 10%, netwerk gedefinieerd als een laag vervuild harmonisch netwerk. Het VarSet-gamma is gecertificeerd voor CE-, IEC 61921-, IEC 61439- deel 1 & IEC61439 deel 2. Het omvat condensatoren met een hoge levensverwachting van de Varplus-familie, ontworpen volgens IEC831 deel 1 en IEC831 deel 2. En beschikken over een slimme controller met Modbus-communicatie RS485. De kast RAL7035 is een vloerstaand type met een ingang aan de onderzijde die beschermd wordt door een vermogensschakelaar. De buitenafmetingen van het frame zijn 800 mm breed, 600 mm diep, 2200 mm hoog en een maximaal productgewicht van 434 kg. Standaard zijn de kasten IP31. Er zijn optionele kits beschikbaar om ze gemakkelijk te transformeren in een IP54. Dit product is bijzonder geschikt voor correctietoepassingen van de vermogensfactor bij variabele of onstabiele belastingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anwendung | Netzqualität |
|---|---|
| Versorgungsspannung | 400V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Leistung | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-15 | -A |
| Energieverbrauchsabsenkung | 0 |
| Absenkung Scheinleistung | 0kVA |
| Absenkung Blindleistung | 50kvar |
| Absenkung Netzspannung | 0V |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle Ethernet | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-232 | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-485 | 1 |
| Breite | 800mm |
| Tiefe | 600mm |
| Höhe | 2200mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | VLVAF5N03521AA |
|---|---|
| EAN | 3606480598340 |
| ETIM | EC002758 |
| Weight | 363 kg |
| Weight (Package) | 363 kg |
Designations
Capacitors Compensation system PFC controller Power control Power factor PowerLogic Reactive current compensation Reactive energy Reactive power Reactive power compensation Reactive power control Reactive power control Reactive power regulator Step control Step control programs VarSet cos phi cosphi kvar lightly polluted networks var
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















