€17,399.28
% €32,388.23 (46.28% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810030224 P/N: VLVAF5N03520AA Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VLVAF5N03520AA Kompensationsanlage Auto, PowerLogic PFC, 500kvar, LS, 400V, 50Hz"
Schneider Electric Compensation system Auto, PowerLogic PFC, 500kvar, LS, 400V, 50Hz
Schneider Electric VLVAF5N03520AA
EAN 3606480598326
Description
Rozwiązanie do korekty współczynnika mocy niskiego napięcia, należące do rodziny VarSet, pozwala wyeliminować kary za niepłacenie rachunków za media. Oszczędzanie energii, obniżanie nakładów inwestycyjnych i redukcja emisji CO² dzięki kompensacji mocy biernej obciążeń indukcyjnych. Ten sprzęt jest zgodny z oprogramowaniem do zarządzania zasilaniem, aby wykorzystać możliwości cyfrowej instalacji zasilania IoT i umożliwić bezproblemową integrację z EcoStruxture Power. Dla zapewnienia bezpieczeństwa operacji dostępne są inteligentne funkcje monitorowania i pomiarów. Optymalizacja wydajności i konserwacji w szerokim zakresie zastosowań, komercyjnych i przemysłowych. Ta wersja baterii kondensatorów, odpowiednia dla napięcia sieciowego od 400 do 415 V 50 Hz, zapewnia moc bierną do 500 kVar. Kompensacja jest automatycznie dostosowywana przez sterownik współczynnika mocy z rodziny VarplusLogic. Przeznaczony jest dla napięcia harmonicznego sieci do 4% lub prądu harmonicznego sieci do 10%, sieć zdefiniowana jako sieć o niskim poziomie zanieczyszczeń. Gama VarSet jest zgodna z normami CE, IEC 61921, IEC 61439 część 1 i IEC61439 część 2. Jest to wbudowane kondensatory o dużej żywotności z rodziny Varplus zaprojektowane zgodnie z IEC831 część 1 i IEC831 część 2. Do tego inteligentny sterownik z komunikacją RS485 z magistralą Modbus. Obudowa RAL7035 jest typu stojącego na podłodze z przyłączem wejściowym od dołu zabezpieczonym wyłącznikiem automatycznym. Zewnętrzne wymiary ramy to 800 mm szerokości, 600 mm głębokości, 2200 mm wysokości i maks. waga produktu 434 kg. Standardowo obudowy mają stopień ochrony IP31. Dostępne są zestawy opcjonalne, które można łatwo przekształcić w IP54. Produkt ten jest szczególnie przystosowany do korekcji współczynnika mocy przy zmiennych i niestabilnych obciążeniach.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anwendung | Netzqualität |
|---|---|
| Versorgungsspannung | 400V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Leistung | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-15 | -A |
| Energieverbrauchsabsenkung | 0 |
| Absenkung Scheinleistung | 0kVA |
| Absenkung Blindleistung | 50kvar |
| Absenkung Netzspannung | 0V |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle Ethernet | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-232 | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-485 | 1 |
| Breite | 800mm |
| Tiefe | 600mm |
| Höhe | 2200mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | VLVAF5N03520AA |
|---|---|
| EAN | 3606480598326 |
| ETIM | EC002758 |
| Weight | 337 kg |
| Weight (Package) | 337 kg |
Designations
PFC controller PowerLogic VarSet capacitors compensation system cos phi cosphi kvar lightly polluted networks performance control power factor reactive current compensation reactive energy reactive power reactive power compensation reactive power control reactive power control reactive power controller stage control programs stage regulation var
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















