€11.36
% €16.72 (32.06% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810030162 P/N: VLSS3005 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric VLSS3005 TeSys VLS Achsverlängerung, 300mm, 5x5mm²"
Schneider Electric TeSys VLS Shaft Extension, 300mm, 5x5mm²
Schneider Electric VLSS3005
EAN 3606481157058
Description
Deze TeSys VLS scheidingsschakelaars zijn bedoeld voor integratie in besturingssystemen voor toepassingen zoals materiaalbehandeling, HVAC, pompen, zonne-energie, mijnbouw en nog veel meer. Deze reeks scheidingsschakelaars heeft schakelaars die van 16A tot 125A variëren. De 16A, 25A, 32A, 40A en 63A scheidingsschakelaars zijn UL508 motorscheidingsschakelaars met classificatie. De 30 A, 63 A, 80 A, 100 A en 125 A scheidingsschakelaars zijn UL98-schakelaars met niet-gezekerde scheidingsschakelaar. De verlengas is bedoeld voor de achterste montagehandvatten VLSH1S5R, VLSH2S5R, VLSH2H5R, VLSH2H5RD, VLSH1S5B, VLSH2S5B, VLSH2H5B, VLSH2H5BD of VLSH2S5BC. Het kan ook worden gebruikt met mechanische vergrendeling VLS8C1 of VLS8C2 of met mechanisch koppelingssysteem VLS8M1. Deze asverlenging is 0,20 bij 0,20 inch en 11,81 inch lang. Het asverlengstuk weegt 0,15 lbs. De asuitbreiding is cULus Listed en voldoet aan IEC 60947-3 vereisten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Länge | 300mm |
|---|---|
| Querschnitt-Höhe | 5mm |
| Querschnitt-Breite | 5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | VLSS3005 |
|---|---|
| EAN | 3606481157058 |
| ETIM | EC000916 |
| Weight | 0.06 kg |
| Weight (Package) | 0.06 kg |
Designations
300 mm long shaft 5 x 5 mm shaft Isolating switch Low voltage VLS extension shaft VLS isolating switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















