€551.95
% €950.81 (41.95% saved)
Available to order, delivery time: 7-10 Bussines days
Art. No: WST8810029867 P/N: TPCCIF01 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TPCCIF01 Displaymodul für TransferPacT Active, LCD Display"
Schneider Electric Display module for TransferPacT Active, LCD Display
Schneider Electric TPCCIF01
EAN 3606481065933
Description
TPCCIF01 to część zamiennia, wyświetlacz przeznaczony do TransferPacT Acitve Automatic. Ten wyświetlacz LCD służy do zdalnego wyświetlania parametrów ustawień. TPCCIF01 posiada ekran LCD z białym podświetleniem o rozdzielczości 128x128 pikseli. Wymiary TPCCIF01 to 85 mm (szerokość) x 45 mm (wysokość) x 24,5 mm (głębokość).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montageart | sonstige |
|---|---|
| Anzahl der Bildpunkte | 96 |
| Anzahl der Zeichen pro Zeile | |
| Anzahl der Zeilen | |
| Frei programmierbares Display | |
| Spannungsart | |
| Versorgungsspannung | -V |
| Kommunikationsbus | RS-485 |
| Kommunikationsprotokoll | Modbus |
| Kommunikationsmedium drahtlos | |
| Kommunikationsmedium Glasfaser | |
| Kommunikationsmedium Kupfer | |
| Möglichkeit zur Konfigurierung des Reglers | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Explosionsgeschützt | |
| Mit Montageset | |
| Mit PC-Anschluss | |
| Breite | 85mm |
| Höhe | 45mm |
| Tiefe | 24.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TPCCIF01 |
|---|---|
| EAN | 3606481065933 |
| ETIM | EC011541 |
| Weight | 0.15 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Built-in assembly Display module LCD Display TPCCIF01 TransferPacT
Login
No reviews found. Share your insights with others.











































