€270.38
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029791 P/N: TM5SE1IC01024 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM5SE1IC01024 Zählermodul, Modicon TM5, 1 Kanal, 100 kHz, Inkrementalgeber, 24 VDC"
Schneider Electric Counter Module, Modicon TM5, 1 Channel, 100 kHz, Incremental Encoder, 24 VDC
Schneider Electric TM5SE1IC01024
EAN 3595864074849
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Deze tellermodule verstrekt 1 stijgende encoderinput. De telfrequentie is 100 kHz per kanaal. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500Vrms AC en geen isolatie tussen kanalen. De maximale cyclustijd is 2 ms en de telleringangsresolutie is 16-bits/32-bits. Het is een IP20-gecertificeerd product. De kleur van de behuizing is wit. Het weegt 0,025 kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Modicon LMC058-bewegingscontroller en de Modicon M258-logische controller. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der Funktionen | 2 |
|---|---|
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Zählen | 1 |
| Geeignet zum Wiegen | |
| Geeignet für Temperaturregelung | |
| Geeignet für Schweiß-Regelung | |
| Geeignet für Druck-Regelung | |
| Geeignet für NC | |
| Geeignet für Wegerfassung | |
| Geeignet für CNC | |
| Geeignet für SSI | |
| Geeignet für Inkremental-Wert-Erfassung | 1 |
| Geeignet für Absolut-Wert-Erfassung | |
| Geeignet für Durchfluss-Regelung | |
| Geeignet für Durchfluss-Messung | |
| Geeignet für Bahnsteuerung | |
| Geeignet für Nocken-Steuerung | |
| Geeignet für fliegende Säge | |
| Geeignet für Mehrachs-Regelung | |
| Geeignet für Einachs-Regelung | 1 |
| Geeignet für Mehrachs-Positionierung | |
| Geeignet für Einachs-Positionierung | 1 |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 12.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM5SE1IC01024 |
|---|---|
| EAN | 3595864074849 |
| ETIM | EC001601 |
| ECLASS | eClass_10_AKE528014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
EA EAs I/O System IO IO System IOs IP20 LMC058 M258 Modicon TM5
Login
No reviews found. Share your insights with others.























