€95.26
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029785 P/N: TM5SDO4TA Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM5SDO4TA Digitales Ausgangsmodul, Modicon TM5, 4 Ausgänge, 24 VDC, 2 A, 1/2/3-Leitertechnik, Source Transistor"
Schneider Electric Digital Output Module, Modicon TM5, 4 Outputs, 24 VDC, 2 A, 1/2/3-Wire Technology, Source Transistor
Schneider Electric TM5SDO4TA
EAN 3595864074634
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Deze discrete uitgangsmodule biedt 4 discrete uitgangen met discrete transistor-uitgang. De uitgangsspanningslimieten zijn 20,4 tot 28,8 V DC en leveren een maximale vermogensdissipatie van 2,1 W. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500V AC. Het is voorzien van 3 draden voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. De kleur van de behuizing is wit. Het weegt 0,025kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Sercos-businterfacemodule. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 4 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | -mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Art des Digitalausgangs | sonstige |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | -V |
| Art der Ausgangsspannung | |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 0.3ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | 1 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | sonstige |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | sonstige |
| Breite | 12.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM5SDO4TA |
|---|---|
| EAN | 3595864074634 |
| ETIM | EC001599 |
| ECLASS | eClass_10_AKE527014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
I/O system I/Os I/Os IO IO system IP20 LMC058 M258 Modicon PLC TM5
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























