€133.29
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029782 P/N: TM5SDO4R Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM5SDO4R Digitales Ausgangsmodul, Modicon TM5, 4 Ausgänge, 30V DC / 230 VAC, 5 A, Relais"
Schneider Electric Digital Output Module, Modicon TM5, 4 outputs, 30V DC / 230 VAC, 5 A, relay
Schneider Electric TM5SDO4R
EAN 3595864074696
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Deze discrete uitgangsmodule biedt 4 discrete uitgangen met discrete relaisuitgang. De uitgangsspanningslimieten zijn 184 tot 276V AC, 24 tot 36V DC en bieden een maximale vermogensdissipatie van 2,3 W. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500V AC. Het is uitgerust met NO/NC-contact. Het is een IP20-gecertificeerd product. De kleur van de behuizing is zwart. Het weegt 0,025kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met Modicon LMC058- en PacDrive LMC-bewegingscontrollers en Modicon M258-logische controllers. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 230V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 230V |
| Versorgungsspannung DC | 30V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC/DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 4 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | -mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Art des Digitalausgangs | Relais |
| Ausgangsstrom | 5A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | 24V |
| Art der Ausgangsspannung | AC/DC |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 10ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 12.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM5SDO4R |
|---|---|
| EAN | 3595864074696 |
| ETIM | EC001599 |
| ECLASS | eClass_10_AKE527014 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
I/O I/O I/O system I/O system I/Os I/Os IP20 LMC058 M258 Modicon TM5
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















