€238.79
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810029740 P/N: TM5SAI2L Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM5SAI2L Analoges Eingangsmodul, Modicon TM5, 2 Eingänge, Spannung / Strom, Auflösung 13 Bit"
Schneider Electric Analog Input Module, Modicon TM5, 2 Inputs, Voltage/Current, 13 Bit Resolution
Schneider Electric TM5SAI2L
EAN 3595864074719
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. De analoge ingangsmodule biedt 2 ingangen met een 12-bits resolutie. Het is een ingangsmodule met een nominale voedingsspanning van 24V DC en een stroomverbruik van 2mA bij 5V DC bus, 33mA bij 24V DC ingang/uitgang. Dit product maakt deel uit van een flexibele en schaalbare I/O-configuratie voor automatiseringsoplossingen. Er is een isolatie tussen kanaal en bus bij 500Vrms AC en geen isolatie tussen kanalen. De ingangsspanning is ±10V, een ingangsstroom is 0mA tot 20mA/4mA tot 20mA differentieel met interne voeding. Het is een IP20-gecertificeerd product. Het weegt 0,025 kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Modicon LMC058-bewegingscontroller en de Modicon M258-logische controller. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Anzahl der analogen Eingänge | 2 |
|---|---|
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Analoge Eingänge konfigurierbar | 1 |
| Analoge Ausgänge konfigurierbar | |
| Eingang | |
| Eingangssignal konfigurierbar | 1 |
| Auflösung der Analogeingänge | 12Bit |
| Ausgang | |
| Ausgangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogausgänge | 12Bit |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | 1 |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | sonstige |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | sonstige |
| Breite | 12.5mm |
| Leistungsaufnahme | 0.81W |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM5SAI2L |
|---|---|
| EAN | 3595864074719 |
| ETIM | EC001596 |
| ECLASS | eClass_10_AKE524014 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
EA I/O system IP20 LMC058 M258
Login
No reviews found. Share your insights with others.























