€1,126.99
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029730 P/N: TM5CSLC400FS Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM5CSLC400FS Sicherheits-SPS-Steuerung, Modicon TM5, Sercos III, PLe / Kat4 / SIL3, bis zu 100 Module"
Schneider Electric Safety PLC Controller, Modicon TM5, Sercos III, PLe / Cat4 / SIL3, up to 100 modules
Schneider Electric TM5CSLC400FS
EAN 3606485823850
Description
Dit product maakt deel uit van het Modicon TM5-gamma, een krachtig en veiligheidsgerelateerd IP20 modulair I/O-systeem. Deze veilige logische controller heeft omgekeerde polariteitsbescherming en een 24V DC-voeding. Deze veiligheidsregelaar heeft een geïntegreerde zekering (niet verwisselbaar) ingangsbeveiliging met een koeling zonder ventilator. Het voedingsverbruik is 4,3 W. Het biedt SERCOS III (Ethernet) communicatienetwerk met een gegevensoverdrachtssnelheid van 100 Mbps voor de full-duplex buslengte, met 2 geïntegreerde afgeschermde RJ45-poorten. Het ondersteunt maximaal 20 veiligheidsknooppunten in een netwerksysteem. De cyclustijd kan 1, 2 en 4 ms worden geconfigureerd. Het bereikt categorie 4 van het veiligheidsprestatieniveau in overeenstemming met EN ISO 13849 en SIL 3 veiligheidsintegriteitsniveau overeenkomstig IEC 62061. Het is een product met een IP20-rating. Het voedingsverbruik is 4,3 W. De kleur van de behuizing is rood. De afmetingen zijn 62,5 mm (breedte) x 75 mm (diepte) x 99 mm (hoogte). Het weegt 0.208kg. Het is een product met een IP20-rating. Het Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, alsmede materiaalbehandelings- en montagesystemen. Dit product is gecertificeerd door EN 62061, EN ISO 13849-1, IEC 61508-normen, CSA, Klasse I, Div. 2, cULus, en gemarkeerd CE en UKCA. Deze logische veiligheidscontroller is compatibel met Modicon M262 en PacDrive 3 LMC bewegingscontrollers, communicatie op SERCOS III bus, en een speciale geheugensleutel. Deze veiligheids-plc wordt geïnstalleerd door montage op een 35mm DIN-rail. Het modulaire I/O-systeem TM5 biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde veiligheidsgerelateerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-bewegingscontrollers. Modicon TM5 IP20 modulair veiligheidsgerelateerd IO-systeem, gedistribueerd digitaal, analoog, teller en veiligheidsgerelateerde voeding.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der Relaisausgänge | 0 |
| Max. Anzahl der Zeitschaltuhren | 0 |
| Ausführung | kompakt |
| Bearbeitungszeit (1K | 0.3ms |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Industrial Ethernet | 0 |
| Anzahl der Schnittstellen PROFINET | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-232 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-422 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen seriell RS-485 | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen USB | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen parallel | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen Wireless | 0 |
| Anzahl der HW-Schnittstellen sonstige | 0 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Mit optischer Schnittstelle | |
| Unterstützt Protokoll für TCP/IP | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für EtherCAT | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS | |
| Unterstützt Protokoll für ASI | |
| Unterstützt Protokoll für KNX | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | |
| Unterstützt Protokoll für Data-Highway | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet | |
| Unterstützt Protokoll für SUCONET | |
| Unterstützt Protokoll für LON | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET CBA | |
| Unterstützt Protokoll für SERCOS | 1 |
| Unterstützt Protokoll für Foundation Fieldbus | |
| Unterstützt Protokoll für EtherNet/IP | |
| Unterstützt Protokoll für AS-Interface Safety at Work | |
| Unterstützt Protokoll für DeviceNet Safety | |
| Unterstützt Protokoll für INTERBUS-Safety | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIsafe | |
| Unterstützt Protokoll für SafetyBUS p | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | |
| Unterstützt Protokoll für DNP3 | |
| Unterstützt Protokoll für IEC 60870 | |
| Unterstützt Protokoll für IEC 61850 Ethernet | |
| Funkstandard Bluetooth | |
| Funkstandard WLAN 802.11 | |
| Funkstandard GPRS | |
| Funkstandard GSM | |
| Funkstandard UMTS | |
| LTE | |
| IO-Link Master | |
| Systemkomponente | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Mit Display | |
| Speicherart | sonstige |
| Speichergröße | 0.512kByte |
| Programmspeichererweiterung möglich | |
| Tragschienenmontage möglich | |
| Wand-/Direktmontage möglich | |
| Fronteinbau möglich | |
| Rack-Montage möglich | |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | sonstige |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | sonstige |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse I | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse II | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Klasse III | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 1 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Division 2 | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe A (Acetylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe B (Wasserstoff) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe C (Ethylen) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe D (Propan) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe E (Metallstäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe F (kohlenstoffhaltige Stäube) | |
| Zertifiziert für UL-Gefahrenbereich Gruppe G (nicht leitende Stäube) | |
| Breite | 62.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM5CSLC400FS |
|---|---|
| EAN | 3606485823850 |
| ETIM | EC000236 |
| Weight | 0.31 kg |
| Weight (Package) | 0.31 kg |
Designations
Modicon TM5 Modicon TM7 SERCOS SERCOS 3 SERCOS III SLC Safety PLC Safety PLC Safety PLC Safety PLC Safety PLC TM5 TM7
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















