€458.63
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029726 P/N: TM5C24D18T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM5C24D18T Kompakter E/A-Erweiterungsblock, Modicon TM5, 24 DE / 18 DA, Source Transistor"
Schneider Electric Compact I/O Expansion Block, Modicon TM5, 24 DI / 18 DO, Source Transistor
Schneider Electric TM5C24D18T
EAN 3595864074351
Description
Dit product maakt deel uit van de Modicon TM5-serie, een krachtig en veilig IP20 modulair I/O-systeem. Dit compacte I/O uitbreidingsblok biedt 42 ingangen/uitgangen met sink discrete ingangslogica en source discrete uitgangslogica. Het is een uitbreidingsblok met 2 module(s) x 12 digitale ingangen met ingangsspanning van 24V DC en 3 module(s) x 6 transistor uitgang met spanning van 24V DC. Er is een isolatie tussen 500 Vrms AC isolatie tussen kanaal en bus, geen isolatie tussen kanalen. Het is voorzien van verwijderbaar veerklemmenblok voor elektrische aansluiting. Het is een IP20-gecertificeerd product. De behuizing is gemaakt van witte kunststof. Het weegt 0,37 kg. De Modicon TM5 voldoet aan de typische vereisten van productie- en verpakkingsmachines, zowel als materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Dit product is gecertificeerd door GOST-R, C-Tick, cULus en CSA. Hij voldoet aan de normen IEC 61131-2, UL 508, CSA C22.2 Nr 213 en CSA C22.2 Nr 142. Dit product is compatibel met de Modicon LMC058-bewegingscontroller en de Modicon M258-logische controller. Deze is geïnstalleerd door montage op een 35 mm DIN-rail. Dit modulaire I/O-systeem biedt een flexibele en schaalbare configuratie van externe of gedistribueerde I/O-eilanden door verbinding met Modicon- en PacDrive 3-controllers. Flexibel en schaalbaar, ontworpen voor complexe machines.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 24 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 24 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | -mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Art des Digitalausgangs | sonstige |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | -V |
| Art der Ausgangsspannung | |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 0.1ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | 1 |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | sonstige |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | sonstige |
| Breite | 12.5mm |
| Höhe | 99mm |
| Tiefe | 75mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM5C24D18T |
|---|---|
| EAN | 3595864074351 |
| ETIM | EC001599 |
| ECLASS | eClass_10_AKE527014 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.28 kg |
Designations
EA I/O System I/Os IO IO System IP20 LMC058 M258 Modicon TM5
Login
No reviews found. Share your insights with others.




















