€256.48
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029667 P/N: TM3DQ32UK Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3DQ32UK Digitales Ausgangsmodul, Modicon TM3, 32 Ausgänge, 24 VDC, Sink Transistor, HE10"
Schneider Electric Digital Output Module, Modicon TM3, 32 Outputs, 24 VDC, Sink Transistor, HE10
Schneider Electric TM3DQ32UK
EAN 3606480611612
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansjon av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251). Opptil 14 terminaler kan bli tilkoble t kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbussen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bredt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M221, M241 og M251 kont rollere: - Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. - Analoge I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, tempera tur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsin ngang. - TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. - "Functional Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basic programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 32 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | -mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Art des Digitalausgangs | Transistor |
| Ausgangsstrom | 0.1A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | 19.2V |
| Art der Ausgangsspannung | AC/DC |
| Kurzschlussschutz | 1 |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 0.45ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 33.5mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 81.3mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3DQ32UK |
|---|---|
| EAN | 3606480611612 |
| ETIM | EC001599 |
| ECLASS | eClass_10_AKE527014 |
| Weight | 0.11 kg |
| Weight (Package) | 0.22 kg |
Designations
Decentralized I/O Decentralized I/O Digital Outputs I/O Expansion I/O System Modicon Modicon EA Modicon I/O Modicon TM3 Modular I/O
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















