€173.72
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810029648 P/N: TM3DI16G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TM3DI16G Digitales Eingangsmodul, Modicon TM3, 16 Eingänge, 24 VDC, Federzugklemmen"
Schneider Electric Digital Input Module, Modicon TM3, 16 Inputs, 24 VDC, Spring Terminal
Schneider Electric TM3DI16G
EAN 3606480611391
Description
Modicon TM3 I/0 system - Ditt valg for fleksible og konfigurerbare ekspansjoner av I/O terminalene! Modicon TM3 I/O tillater fleksibel og konfigurerbar ekspansj on av I/O på alle kontrollerne (M221, M241 og M251). Opptil 14 terminaler kan bl i tilkoblet kontrollerne uten bruk av verktøy. Denne høyhastighets ekspansjonsbu ssen er 10 ganger raskere enn tradisjonelle løsninger. Modicon TM3 tilbyr et bre dt spekter av I/O løsninger for å utvide og forbedre mulighetene til Modicon M22 1, M241 og M251 kontrollere: - Digitale I/O moduler som kan bli brukt for å lage konfigurasjoner opp til 264 digitale I/O. - Analoge I/O moduler som kan bli bru kt for å lage konfigurasjoner opp til 114 analoge I/O og er designet til å motta blant annet posisjon, temperatur eller hastighetssignaler i fra sensor. De kan også styre frekvensomformere eller annet utstyr med strøm eller spenningsinngang . - TeSys motorstartermoduler med forenklet kabling med RJ45 kabel. - "Functiona l Safety" moduler med forenklet kabling som kan bli konfigurert i SoMachine Basi c programvaren.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | 24V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 16 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 0 |
| Digitale Eingänge konfigurierbar | |
| Digitale Ausgänge konfigurierbar | |
| Leistungsaufnahme | 1.1W |
| Eingangsstrom bei Signal 1 | 7mA |
| Zulässige Spannung am Eingang | 19.2V |
| Art der Eingangsspannung | AC/DC |
| Art des Digitalausgangs | ohne |
| Ausgangsstrom | -A |
| Zulässige Spannung am Ausgang | -V |
| Art der Ausgangsspannung | |
| Kurzschlussschutz | |
| Redundanzfähigkeit | |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Federzuganschluss |
| Verzögerungszeit bei Signalwechsel | 4ms |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 27.4mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 84.6mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | TM3DI16G |
|---|---|
| EAN | 3606480611391 |
| ETIM | EC001599 |
| ECLASS | eClass_10_AKE527014 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.2 kg |
Designations
Decentralized EA Decentralized I/O Decentralized I/O Decentralized IO Digital Inputs EA Expansion EA Expansion EA System EA System I/O Expansion I/O Expansion I/O System I/O System I/O System I/O System IO System IO System Modicon Modicon EA Modicon I/O Modicon I/O Modicon IO Modicon TM3 Modular EA Modular I/O Modular I/O Modular IO
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















