€436.46
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029382 P/N: TCSESU051F0 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TCSESU051F0 ConneXium Unmanaged Switch IP67 - 5 Ports für Kupfer M12 (10/100 Mbit/s), 24 V DC"
Schneider Electric ConneXium Unmanaged Switch IP67 - 5 Ports for Copper M12 (10/100 Mbps), 24 V DC
Schneider Electric TCSESU051F0
EAN 3595863865158
Description
Dit product maakt deel uit van het Modicon Netwerkassortiment, een aanbod van Modicon IP67 Unmanaged Switch. Deze beheerde schakelaar komt met protocol Ethernet TCP/IP. Het wordt geleverd met 5 koperen kabeltransmissiepoorten. Het biedt eenvoudige en complexe connectiviteit voor meerdere Ethernet-apparaten, netwerkbeheer, verbeterde cyberbeveiliging en meer geavanceerde schakelfuncties. Dit product werkt bij een stroomverbruik van 3,2 W en een nominale spanning van 24 V DC. Het is voorzien van 5-weg verwijderbare M12 connector (voeding) voor elektrische aansluiting De afmetingen zijn 60mm (breedte) x 126mm (hoogte) x 31mm (diepte) en wegen 0.21 kg. Het heeft beschermde schakelaars die voor middel, geïsoleerde netwerken of systeem met middelgroot netwerkverkeer en netwerk met middelgrote ingewikkeldheidsniveaus geschikt zijn. Het is CE, UL, RCM-gecertificeerd en voldoet aan de UL 61010- en EN/IEC 61131-normen. Deze is ontworpen voor montage op een vlak oppervlak of op een 35 mm symmetrische DIN-rail. Biedt een laag energieverbruik en een compacte voetafdruk. Het verstrekt ook eenvoudige connectiviteit voor veelvoudige apparaat Ethernet. Het Modicon Networking-assortiment biedt u een slimme en flexibele manier om Ethernet-oplossingen te integreren in uw bedrijf, van het apparaatniveau tot het controlenetwerk en tot uw bedrijfsnetwerk.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ethernet | 1 |
|---|---|
| Anzahl der 10/100 Mbps RJ45-Ports | 8 |
| Anzahl der 10/100/1000 Mbps RJ45-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps RJ45-Ports | 0 |
| Anzahl der 10 Gbps RJ45-Ports | 0 |
| Anzahl der 10 Gbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 100/1000 Mbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 40 Gbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 100 Gbps Mini GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der Kombi-Ports RJ45/Mini GBIC | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps GBIC-Ports | 0 |
| Anzahl der 10/100 Mbps M12-Ports | 0 |
| Anzahl der 100 Mbps SC-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps SC-Ports (SX) | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps SC-Ports (LX) | 0 |
| Anzahl der 100 Mbps ST-Ports | 0 |
| Anzahl der 100 Mbps POF-Ports | 0 |
| Anzahl der 1000 Mbps POF-Ports | 0 |
| Anzahl der sonstigen Ports | 0 |
| Power over Ethernet (PoE) | sonstige |
| Anzahl der PoE-Ports | 0 |
| Max. PoE-Leistung | -W |
| Max. Leistungsaufnahme | -W |
| Redundante Stromversorgung | |
| Montageart | Hutschiene |
| Anzahl der max. stapelbaren Switches | 0 |
| Anzahl der Modulslots | 0 |
| Layer 2 | |
| Layer 3 | |
| Managebar | 1 |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Höhe | 126mm |
| Breite | 60mm |
| Tiefe | 31mm |
| Kompatibel mit Grade2TV nach XP-C 90-483 | |
| Kompatibel mit Grade3TV nach XP-C 90-483 |
Technical data
| P/N (Part Number) | TCSESU051F0 |
|---|---|
| EAN | 3595863865158 |
| ETIM | EC000734 |
| SCIP | 4ef40d87-1149-40ff-8202-2b7600a9a574 |
| ECLASS | eClass_10_AGD549001 |
| Weight | 0.21 kg |
| Weight (Package) | 0.43 kg |
Designations
Communication Connexium Control Ethernet Industrial Ethernet Modicon PLC Switch
Login
No reviews found. Share your insights with others.































