€105.50
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029353 P/N: TCSCCN4F3M3T Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric TCSCCN4F3M3T CANopen Anschlusskabel, RJ45, 9pol SUB-D-Buchse, Kabellänge 3 m"
Schneider Electric CANopen Connection Cable, RJ45, 9-pin SUB-D Socket, Cable length 3 m
Schneider Electric TCSCCN4F3M3T
EAN 3389119214582
Description
Il cavo CANopen consente il collegamento del controllore Modicon al bus di macchina CANopen. È dotato di un connettore SUB-D femmina a 9 vie e di un connettore RJ45. Lunghezza: 3 m. Peso: 160 g.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-sonstige Geräte |
|---|---|
| Länge | 3m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | 1 |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 0 |
Technical data
| P/N (Part Number) | TCSCCN4F3M3T |
|---|---|
| EAN | 3389119214582 |
| ETIM | EC000237 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.14 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
Bus cable Bus line CANopen Connecting cable Connection cable Extension cable Extension cord
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















