€14.02
Available to order, delivery time: 4-6 Months
Art. No: WST8810029201 P/N: STBXBA1000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric STBXBA1000 Advantys STB - E/A-Modulträger - für E/A-Modul - 13,9 mm"
Schneider Electric Advantys STB - I/O module carrier - for I/O module - 13.9 mm
Schneider Electric STBXBA1000
EAN 3595862061988
Description
Dit product is een aanbod van STB gedistribueerde I/O-oplossingen van Schneider Electric voor Modicon. Het is een montagebasis voor verschillende Modicon STB Input en Output modules. Deze basis is 13,9 mm breed en weegt 0.024 kg. Ideaal voor omgeving zoals verpakking, botteling, assemblage, distributie, textiel, druk, halfgeleidermachines. Het is ontworpen voor montage op DIN-rail. Modicon STB-gamma is eenvoudig, open en flexibel, en voldoet aan uw behoeften in elke fase van de levenscyclus van het product. Ze besparen u tijd en geld door het onderhoud en de diagnostische taken te vereenvoudigen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Mit integrierter Stromversorgung | |
|---|---|
| Eingangsspannung AC 50 Hz | -V |
| Eingangsspannung AC 60 Hz | -V |
| Eingangsspannung DC | -V |
| Art der Eingangsspannung | |
| Max. Eingangsstrom AC 50 Hz | -A |
| Max. Eingangsstrom AC 60 Hz | -A |
| Max. Eingangsstrom DC | -A |
| Ausgangsspannung AC 50 Hz | -V |
| Ausgangsspannung AC 60 Hz | -V |
| Ausgangsspannung DC | -V |
| Art der Ausgangsspannung | |
| Max. Ausgangsstrom AC 50 Hz | -A |
| Max. Ausgangsstrom AC 60 Hz | -A |
| Max. Ausgangsstrom DC | -A |
| Systemkomponente | |
| Anzahl der Steckplätze | |
| Mit steckbaren Baugruppen | |
| Tragschienenmontage möglich | |
| Wand-/Direktmontage möglich | |
| Fronteinbau möglich | |
| Rack-Montage möglich | |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | |
| Breite | 13.9mm |
| Höhe | 128.3mm |
| Tiefe | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | STBXBA1000 |
|---|---|
| EAN | 3595862061988 |
| ETIM | EC001598 |
| ECLASS | eClass_10_BAC432012 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
Advantys Control Decentralized Distributed I/O I/O block Modicon Modicon Advantys Modicon STB PLC STB STBNIP STBX
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















