€102.34
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029198 P/N: STBPDT2100K Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric STBPDT2100K Kit Spannungsverteilungsmodul Standard STB, 115-230V AC"
Schneider Electric Standard STB Voltage Distribution Module Kit, 115-230V AC
Schneider Electric STBPDT2100K
EAN 3595863949186
Description
Dit product is een aanbod van STB gedistribueerde I/O-oplossingen van Schneider Electric voor Modicon. Het is een standaard vermogensdistributiekit voor de montagebasis STBXBA2200. De kit bestaat uit een basis, een module, een veerconnector en een schroefconnector. Het werkt bij een nominale voeding van 115 tot 230 VAC. Dit product weegt 0,129 kg. Ideaal voor omgeving zoals verpakking, botteling, assemblage, distributie, textiel, druk, halfgeleidermachines. Het is UL-, CSA- en FM Class 1 Division 2-gecertificeerd en voldoet aan de IEC 60664-1-norm. Dit is compatibel met I/O basis STBXBA2000 en stroomverdelingsmodule STBPDT2100/2105. Het is ontworpen voor montage op DIN-rail. Modicon STB-gamma is eenvoudig, open en flexibel, en voldoet aan uw behoeften in elke fase van de levenscyclus van het product. Ze besparen u tijd en geld door het onderhoud en de diagnostische taken te vereenvoudigen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Eingangsspannung AC 50 Hz | 115V |
|---|---|
| Eingangsspannung AC 60 Hz | 115V |
| Eingangsspannung DC | -V |
| Art der Eingangsspannung | AC/DC |
| Max. Eingangsstrom AC 50 Hz | -A |
| Max. Eingangsstrom AC 60 Hz | -A |
| Max. Eingangsstrom DC | 4A |
| Ausgangsspannung AC 50 Hz | -V |
| Ausgangsspannung AC 60 Hz | -V |
| Ausgangsspannung DC | 24V |
| Art der Ausgangsspannung | AC/DC |
| Max. Ausgangsstrom AC 50 Hz | -A |
| Max. Ausgangsstrom AC 60 Hz | -A |
| Max. Ausgangsstrom DC | 8A |
| Redundanzfähigkeit | |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | 1 |
| Breite | 18.4mm |
| Höhe | 137.3mm |
| Tiefe | 70mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | STBPDT2100K |
|---|---|
| EAN | 3595863949186 |
| ETIM | EC002583 |
| SCIP | 6830dd70-e4bc-47df-85c7-e41f888576f4 |
| ECLASS | eClass_10_BAA713013 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.15 kg |
Designations
Advantys Control Decentralized Decentralized I/O I/O Island Modicon Modicon Advantys Modicon STB PLC STB STBNIP STBX
Login
No reviews found. Share your insights with others.

















