€80.93
% €141.61 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029097 P/N: SSP1A4125BDT Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SSP1A4125BDT Halbleiterrelais, Montageplatte, E: 4-32 VDC, A: 48-660 VAC, 125 A, Wärmefolie"
Schneider Electric Semiconductor relay, mounting plate, I: 4-32 VDC, O: 48-660 VAC, 125 A, thermal foil
Schneider Electric SSP1A4125BDT
EAN 3606485442105
Description
Dit Harmony SSP solid state paneelmontage eenfasig relais is geschikt voor maximaal 125 A, wordt geregeld met een 4V tot 32V DC-ingang, heeft een nominale belastingsspanning van 48V tot 660V AC met nulspanningsschakeling, ideaal voor weerstandsbelastingen. De schakelaar heeft een visuele indicator die de status van de ingang weergeeft, en een alarmuitgang die een snelle reactie op onverwachte gebeurtenissen mogelijk maakt. Het heeft ook een testknop voor eenvoudige foutopsporing, tests en inbedrijfstelling. Het is ook stil en betrouwbaar dankzij de afwezigheid van bewegende contacten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 48V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 48V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 4V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Ausführung | |
| Ausführung der Schaltfunktion | |
| Nullpunktschaltend | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 125A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 125A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-51 | 125A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53a | 125A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53b | 125A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | SSP1A4125BDT |
|---|---|
| EAN | 3606485442105 |
| ETIM | EC002055 |
| SCIP | 134201bc-d293-4667-9cca-10a7f11729e0 |
| ECLASS | eClass_10_ACN970011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Electronic load relay Heat conducting foil Heat spreading plate Hockey Puck Optocoupler Power electronics SSR Semiconductor relay Single-phase Solid State Relais Solid State Relay Zero-cross switching
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























