€35.36
% €61.88 (42.86% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029090 P/N: SSP1A150BD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SSP1A150BD Halbleiterrelais, Montageplatte, E: 3-32 VDC, A: 24-300 VAC, 50 A"
Schneider Electric Semiconductor relay, mounting plate, I: 3-32 VDC, O: 24-300 VAC, 50 A
Schneider Electric SSP1A150BD
EAN 3606485441863
Description
SSP-relais voor paneelmontage maakt deel uit van het Harmony Solid State-relais-assortiment. Dit statische relais voor montage op een enkelfasig paneel kan worden bedraad met onbeschermde kabels, krimpkabeluiteinden, vorkklemmen of ringschoenen. De nominale stroom is 50A, wordt geregeld met een 3V tot 32V DC circuit, heeft een nominale belastingsspanning van 24V tot 300V AC uitgang. Het heeft ook een testknop voor eenvoudige foutopsporing, tests en inbedrijfstelling. De schakelaar heeft een visuele indicator die de status van de ingang weergeeft, en een alarmuitgang die een snelle reactie op onverwachte gebeurtenissen mogelijk maakt.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 3V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Ausführung | |
| Ausführung der Schaltfunktion | |
| Nullpunktschaltend | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 50A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 50A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-51 | 50A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53a | 50A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53b | 50A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | SSP1A150BD |
|---|---|
| EAN | 3606485441863 |
| ETIM | EC002055 |
| SCIP | 134201bc-d293-4667-9cca-10a7f11729e0 |
| ECLASS | eClass_10_ACN970011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Electronic load relay Hockey Puck Optocoupler Power electronics SSR Semiconductor relay Solid State Relay single-phase zero voltage switching
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























