€29.21
% €51.11 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029087 P/N: SSP1A125BDT Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SSP1A125BDT Halbleiterrelais, Montageplatte, E: 3-32 VDC, A: 24-300 VAC, 25 A, Wärmefolie"
Schneider Electric Semiconductor Relay, Mounting Plate, Input: 3-32 VDC, Output: 24-300 VAC, 25 A, Thermal Foil
Schneider Electric SSP1A125BDT
EAN 3606485442044
Description
Do przekaźnika podłączyć można przewody: nieizolowane, z końcówką zaciśniętą , rozwidloną oraz pierścieniową. Możliwość montażu na metalowych powierzchniach, doskonale odprowadza ciepło. Wyposażone we wskaźnik stanu oraz awarii pozwalające na szybką reakcję w razie pot rzeby, oraz blokowany przycisk testowy pozwalający na prosty debugging, testowanie oraz uruchamianie.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 3V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Ausführung | |
| Ausführung der Schaltfunktion | |
| Nullpunktschaltend | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-51 | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53a | -A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53b | -A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | SSP1A125BDT |
|---|---|
| EAN | 3606485442044 |
| ETIM | EC002055 |
| SCIP | 134201bc-d293-4667-9cca-10a7f11729e0 |
| ECLASS | eClass_10_ACN970011 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.09 kg |
Designations
Electronic Load Relay Heat Conductive Foil Heat Sink Plate Hockey Puck Optocoupler Power Electronics SSR Semiconductor Relay Single Phase Solid State Relay Solid State Relay Zero Voltage Switching
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























