€28.43
% €49.74 (42.84% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029085 P/N: SSP1A125BD Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SSP1A125BD Halbleiterrelais, Montageplatte, E: 3-32 VDC, A: 24-300 VAC, 25 A"
Schneider Electric Semiconductor relay, mounting plate, E: 3-32 VDC, A: 24-300 VAC, 25 A
Schneider Electric SSP1A125BD
EAN 3606485441856
Description
Dit statische paneelrelais biedt ruimte voor bedrading met onbeschermde kabels, krimpkabeluiteinden, vorkaansluiting of ringaansluiting De nominale stroom is 25 A, wordt geregeld met een 3 tot 32 V DC-circuit, heeft een nominale belastingsspanning van 24 tot 300 V AC-uitgang. Het heeft ook een testknop voor het eenvoudig debuggen, testen en in bedrijf stellen Hij wordt bevestigd op een metalen paneeloppervlak met een uitstekende warmteafvoercapaciteit dankzij het in de fabriek geïnstalleerde thermische pad, of op DIN-rails met een accessoire koelplaat De UPS is voorzien van een visuele indicator die de status van de ingevoerde gegevens weergeeft, en van een alarmuitgang die een snelle reactie op onverwachte gebeurtenissen mogelijk maakt
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 3V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Ausführung | |
| Ausführung der Schaltfunktion | |
| Nullpunktschaltend | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 25A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 25A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-51 | 25A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53a | 25A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53b | 25A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | SSP1A125BD |
|---|---|
| EAN | 3606485441856 |
| ETIM | EC002055 |
| SCIP | 134201bc-d293-4667-9cca-10a7f11729e0 |
| ECLASS | eClass_10_ACN970011 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Hockey Puck Optocoupler SSR Semiconductor relay Solid State Relay Solid State Relay electronic load relay power electronics single-phase zero voltage switching
Login
No reviews found. Share your insights with others.


























