€14.25
% €24.93 (42.84% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810029041 P/N: SSL1A12BDR Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SSL1A12BDR Halbleiterrelais, steckbar, E: 15-30 VDC, A: 24-280 VAC, 2 A, momentan"
Schneider Electric Semiconductor relay, pluggable, C: 15-30 VDC, O: 24-280 VAC, 2 A, instantaneous
Schneider Electric SSL1A12BDR
EAN 3606480579738
Description
Dit Harmony SSL-interfacerelais voor halfgeleiderplug-in is 2A-gecertificeerd, wordt geregeld met een 15V tot 30V DC-ingang, heeft een nominale belastingsspanning van 24V tot 280V AC met willekeurige spanningsschakeling, ideaal voor inductieve lasten. Het is 6mm breed, inclusief stopcontact, om ruimte te besparen in uw regelkasten. Het is ook stil en betrouwbaar dankzij de afwezigheid van bewegende contacten. Hij is bestand tegen schokken, trillingen en vervuiling dankzij zijn IP67 en is daardoor ideaal voor zware industriële omgevingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Geeignet für Reiheneinbau | 1 |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 15V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Phasen | 1 |
| Ausführung | |
| Ausführung der Schaltfunktion | |
| Nullpunktschaltend | |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-51 | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53a | 2A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-53b | 2A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | -mm |
| Höhe | -mm |
| Tiefe | -mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | SSL1A12BDR |
|---|---|
| EAN | 3606480579738 |
| ETIM | EC002055 |
| ECLASS | eClass_10_ACN970011 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
SSR Solid State Relais Solid State Relay electronic load relay momentary switching optocoupler power electronics semiconductor relay single phase
Login
No reviews found. Share your insights with others.
























