€65.66
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028943 P/N: SR2CBL09 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SR2CBL09 Anschlusskabel, Zelio Logic, für HMI STO"
Schneider Electric Connection cable, Zelio Logic, for HMI STO
Schneider Electric SR2CBL09
EAN 3606480388583
Description
Dit product maakt deel uit van het Zelio Logic-assortiment, een aanbod van slimme relais voor eenvoudige automatiseringssystemen van 10 tot 40 I/O's. Met deze verbindingskabel kunt u het Magelis-paneeltje verbinden met het Zelio Logic smart relay. Deze kabel is 2,5 m lang. Deze aansluitkabel is uitgerust met 3-pins-stekker en 9-pins-aansluitblok. Het biedt fysieke RS232-interface. Hij is geschikt voor gebruik met de Vijeo Designer software en om het Magelis small panel te verbinden met een slim relais. Dit product is compatibel met Zelio Logic compact en modulair smart relais HMISTO501. Zelio Logic is eenvoudig te selecteren, installeren en programmeren en is geschikt voor al uw toepassingen. Flexibel en biedt u de keuze uit 2 assortimenten, compact of modulair, uitbreidbaar en 2 programmeertalen (FBD of LADDER). Zelio Logic is gebruiksvriendelijk en biedt een echt alternatief voor oplossingen op basis van bekabelde logica of specifieke kaarten.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Funktion | SPS-Erweiterung |
|---|---|
| Länge | 2.5m |
| Geeignet für Eingangskarte SPS | |
| Geeignet für Ausgangskarte SPS | |
| Geeignet für digitale Signale | 1 |
| Geeignet für analoge Signale | |
| Ausführung elektrischer Anschluss | sonstige |
| Polzahl | 9 |
Technical data
| P/N (Part Number) | SR2CBL09 |
|---|---|
| EAN | 3606480388583 |
| ETIM | EC000237 |
| SCIP | 65d2d364-0a54-4660-92ca-f38c5c71f590 |
| ECLASS | eClass_10_AFR598003 |
| Weight | 0.07 kg |
| Weight (Package) | 0.07 kg |
Designations
PLC PLC compact control PLC control relay SPS control relay Zelio Zelio Logic affordable compact control automation compact control control control relay logic module logic module small control smart relay smart relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















