€3,572.71
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810028774 P/N: SH31004P02F2000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SH31004P02F2000 AC-Servomotor, 100mm, 10,0Nm, 4Stacks, glatte Welle, SinCos Multiturn128, M23/M23 gewinkelt, IP54/IP65, Bremse"
Schneider Electric AC servo, SH3, 100 mm, 10 Nm, smooth shaft IP54/IP65, multiturn 128 P/U, 2x M23, brake
Schneider Electric SH31004P02F2000
EAN 3606485297279
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 52 & Motors-assortiment, een aanbod van servomotoren voor PacDrive 3. De 4-polige servomotor heeft een maximale mechanische snelheid van 6000 rpm en een soepel asuiteinde met houdrem. Het is uitgerust met een absolute multi-turn SinCos Hiperface® encoder met 128 periodes snelheid feedback resolutie. Het is een servomotor met een nominale voedingsspanning van 115V tot 480V, een continue overspanning van 6,2A en een continu vermogen van 2500W. De asafmetingen zijn 24mm (diameter) x 50mm (lengte). Het is voorzien van draaibare rechte connectoren voor elektrische aansluiting. Het is een IP54- en IP65-product. De lengte van dit product is 307,5 mm en de afmetingen van de centrerende kraag zijn 3,5 mm (diepte) x 95 mm (diameter) met een montagegat van 115 mm. Het weegt 9,9 kg. Dit bereik is compatibel met PacDrive 3 voor bewegingsgestuurde machines. Hij ondersteunt de 100mm internationale standaard flensmontage met een natuurlijk convectiekoelsysteem. Lexium 52 biedt een ideale tegenhanger voor het Lexium 62 meerassige servosysteem, waardoor het PacDrive systeem een van de meest flexibele motion control-oplossingen is. Lexium Zelfstandige servo-aandrijvingen van 0,4 kW en 7 kW voor op PacDrive gebaseerde automatiseringsoplossingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Drehstrom-Synchronmotor |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsstrom | -A |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Spannungsart | AC/DC |
| Leistungsfaktor | |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Bemessungsleistung bei Bemessungsfrequenz | -kW |
| Bemessungsdrehzahl bei Bemessungsfrequenz | -1/min |
| Werkstoff des Gehäuses | sonstige |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Schutzart (NEMA) | |
| Polzahl | 0 |
| Bauform | sonstige |
| Motor-Energieeffizienzklasse | sonstige |
| Isolationsklasse nach IEC | sonstige |
| Belastungszyklus | sonstige |
| Rahmengröße nach IEC | -mm |
| Volllasteffizienz | -% |
| Nenndrehmoment | 10Nm |
| Anlaufstromverhältnis | 0 |
| Anlaufdrehmomentverhältnis | 0 |
| Kippmomentverhältnis | 0 |
| Lager | sonstige |
| Mit Kondensschutz | |
| Spannung Anti-Kondensatheizung | -V |
| Ausgangsleistung Anti-Kondensatheizung | -W |
| Mit positivem Temperaturkoeffizienz-Resistor (PTC) | |
| Mit Widerstandsthermometer-Detektor (RTD) | |
| Intrinsische Sicherheit (IS) | ohne |
| Geeignet für Frequenzregelung | |
| Betriebstemperatur | 0°C |
| Überlastfähigkeit | |
| Kühlmethode | sonstige |
| Ausführung Wellenende | sonstige |
| Vakuum-Druck-Imprägnierung (VPI) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | SH31004P02F2000 |
|---|---|
| EAN | 3606485297279 |
| ETIM | EC001851 |
| SCIP | ead0850d-370a-47c5-8cf7-1d93c2c974a4 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ041015 |
| Weight | 9.9 kg |
| Weight (Package) | 11.1 kg |
Designations
AC servo AC servo motor AC servo motor AC servo motor Alternating current motor Electric motor Motion Motion control Servo Servo drive Servo drive system Servo motion Servo motor Synchronous motor low inertia synchronous servo motor
Login
No reviews found. Share your insights with others.




























