€3,613.52
Available to order, delivery time: 3-4 Weeks
Art. No: WST8810028767 P/N: SH31003P1BF4000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SH31003P1BF4000 AC-Servomotor, 100mm, 8,0Nm, 3Stacks, Passfeder, DSL Multiturn18, M23 OMC, IP54/IP65, Bremse"
Schneider Electric AC Servo, SH3, 100 mm, 8.0 Nm, Keyway IP54/IP65, DSL Multiturn 18 B/U, 2x M23, Brake
Schneider Electric SH31003P1BF4000
EAN 3606481804617
Description
Lexium SH3 Servomotoren zijn ontworpen voor Lexium 62 en Lexium 52 servo-aandrijvingen, onderdeel van PacDrive 3, een automatiseringsoplossing voor bewegingsgestuurde machines. De servomotor heeft een maximale mechanische snelheid van 6000 rpm en een spiebaan met houdrem. Het is uitgerust met een absolute multi turn Hiperface (DSL 18bit, EKM36) encoder. Het beeld als enige hoekige draaischijf schakelaar (Één connectiviteit van de motorkabel) voor het verbinden van een hybride kabel (de kabel van DSL met snelle slotschakelaar). Het is een servomotor met een nominale voedingsspanning van 115V tot 480V, een continue overspanning van 7,8A en een continu vermogen van 2900W. Het asuiteinde heeft een IP54-classificatie, de behuizing heeft een IP65-classificatie. De flensmaat is 70mm, deze is bevestigd door 4x 9mm gaten. De cirkeldiameter van de montagegaten is 115mm en weegt 8,2kg. SH3 servomotoren met Lexium 62 meerassige servo-aandrijvingen voldoen aan de eisen van productie- en verpakkingsmachines, materiaalbehandelings- en assemblagesystemen. Lexium SH3 servomotoren zijn UL UR en voldoen aan UL1004 evenals Europese richtlijnen CE en UKCA. Deze SH3 servomotor met One-Motor kabelaansluiting is compatibel met een Lexium 62 servo drive. Alle montageposities zijn toegestaan (horizontale montage (IMB5), verticale montage (IMV1, IMV3) in overeenstemming met IEC 60034-7. Lexium SH3-motoren zijn de beste oplossing voor de behoefte aan dynamische prestaties, en hebben een bereik van 0,2 tot 94,4 Nm (stall torque range) voor snelheden tot 9000 rpm. Lexium 62 meerassig servosysteem, waarmee het PacDrive systeem een van de meest flexibele motion control-oplossingen is.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsstrom | -A |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Spannungsart | AC |
| Leistungsfaktor | |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Bemessungsleistung bei Bemessungsfrequenz | 1.47kW |
| Bemessungsdrehzahl bei Bemessungsfrequenz | 60001/min |
| Werkstoff des Gehäuses | sonstige |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) | |
| Polzahl | 4 |
| Bauform | sonstige |
| Motor-Energieeffizienzklasse | sonstige |
| Isolationsklasse nach IEC | sonstige |
| Belastungszyklus | sonstige |
| Rahmengröße nach IEC | -mm |
| Volllasteffizienz | -% |
| Nenndrehmoment | 7Nm |
| Anlaufstromverhältnis | |
| Anlaufdrehmomentverhältnis | |
| Kippmomentverhältnis | 28.3 |
| Lager | |
| Mit Kondensschutz | |
| Spannung Anti-Kondensatheizung | -V |
| Ausgangsleistung Anti-Kondensatheizung | -W |
| Mit positivem Temperaturkoeffizienz-Resistor (PTC) | |
| Mit Widerstandsthermometer-Detektor (RTD) | |
| Intrinsische Sicherheit (IS) | ohne |
| Geeignet für Frequenzregelung | |
| Betriebstemperatur | -15°C |
| Überlastfähigkeit | |
| Kühlmethode | sonstige |
| Ausführung Wellenende | sonstige |
| Vakuum-Druck-Imprägnierung (VPI) |
Technical data
| P/N (Part Number) | SH31003P1BF4000 |
|---|---|
| EAN | 3606481804617 |
| ETIM | EC001851 |
| SCIP | ead0850d-370a-47c5-8cf7-1d93c2c974a4 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ041015 |
| Weight | 8.9 kg |
| Weight (Package) | 8.9 kg |
Designations
AC Servo AC Servo Motor AC Servo Motor AC Servo motor Alternating current motor Brake DSL Electric motor Encoder Multiturn Low inertia Motion Motion Control Servo Servo Motion Servo drive Servo drive system Servo motor Synchronous motor Synchronous servo motor
Login
No reviews found. Share your insights with others.














































