€1,946.55
Available to order, delivery time: 6-8 Weeks
Art. No: WST8810028517 P/N: SH30551P12A2100 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SH30551P12A2100 AC-Servomotor, 55mm, 0,42Nm, 1Stack, Passfeder, SinCos Multiturn128, M23/M23 gewinkelt, IP65/IP65"
Schneider Electric AC Servo, SH3, 55 mm, 0.5 nm, Keyway IP65/IP65, Multiturn 128 P/R, 2x M23
Schneider Electric SH30551P12A2100
EAN 3606485295190
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 52 & Motors-gamma, een aanbod van servomotoren voor PacDrive 3. De 3-polige servomotor heeft een maximale mechanische snelheid van 9000rpm en een parallel sleutelasuiteinde zonder rem. Het is voorzien van een absolute multi-turn SinCos Hiperface® encoder met 128 periodes snelheid feedback resolutie. Het is een servomotor met een nominale voedingsspanning van 115V tot 480V, een continue overbelastingsstroom van 0,73A en een continu vermogen van 290W. De asafmetingen zijn 9mm (diameter) x 20mm (lengte). Het is uitgerust met draaibare haakse connectoren voor elektrische aansluiting. Het is een product met een IP65-rating. De lengte van dit product is 132,5mm en de centrerende kraag afmetingen zijn 2mm (diepte) x 40mm (diameter) met 63mm montagegat. Het weegt 1.2kg. Dit gamma is compatibel met PacDrive 3 voor bewegingsgerichte machines. Het ondersteunt 55mm internationale standaard flensmontage met een natuurlijke convectie koelsysteem. Lexium 52 biedt een ideaal alternatief voor het Lexium 62 meerassige servosysteem, waardoor het PacDrive-systeem een van de meest flexibele motion control-oplossingen is. Lexium Stand alone servoaandrijvingen van 0,4kW en 7kW voor PacDrive-gebaseerde automatiseringsoplossingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | sonstige |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 115V |
| Bemessungsstrom | 1.78A |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Spannungsart | AC |
| Leistungsfaktor | |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Bemessungsleistung bei Bemessungsfrequenz | 0.26kW |
| Bemessungsdrehzahl bei Bemessungsfrequenz | 30001/min |
| Werkstoff des Gehäuses | sonstige |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Schutzart (NEMA) | |
| Polzahl | 6 |
| Bauform | sonstige |
| Motor-Energieeffizienzklasse | sonstige |
| Isolationsklasse nach IEC | sonstige |
| Belastungszyklus | sonstige |
| Rahmengröße nach IEC | -mm |
| Volllasteffizienz | -% |
| Nenndrehmoment | 0.26Nm |
| Anlaufstromverhältnis | 0 |
| Anlaufdrehmomentverhältnis | 0 |
| Kippmomentverhältnis | 0 |
| Lager | sonstige |
| Mit Kondensschutz | |
| Spannung Anti-Kondensatheizung | -V |
| Ausgangsleistung Anti-Kondensatheizung | -W |
| Mit positivem Temperaturkoeffizienz-Resistor (PTC) | |
| Mit Widerstandsthermometer-Detektor (RTD) | |
| Intrinsische Sicherheit (IS) | ohne |
| Geeignet für Frequenzregelung | |
| Betriebstemperatur | 0°C |
| Überlastfähigkeit | |
| Kühlmethode | sonstige |
| Ausführung Wellenende | sonstige |
| Vakuum-Druck-Imprägnierung (VPI) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | SH30551P12A2100 |
|---|---|
| EAN | 3606485295190 |
| ETIM | EC001851 |
| SCIP | ead0850d-370a-47c5-8cf7-1d93c2c974a4 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ041015 |
| Weight | 1.16 kg |
| Weight (Package) | 1.64 kg |
Designations
AC Servo AC Servo motor AC servo motor AC servo motor Alternating current motor Electric motor Low inertia Motion Motion control Servo Servo drive Servo drive system Servo motion Servo motor Synchronous motor Synchronous servo motor
Login
No reviews found. Share your insights with others.























