€1,671.50
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028507 P/N: SH30551P02A2000 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric SH30551P02A2000 AC-Servomotor, 55mm, 0,42Nm, 1Stack, glatte Welle, SinCos Multiturn128, M23/M23 gewinkelt, IP54/IP65"
Schneider Electric AC Servo, SH3, 55 mm, 0.5 Nm, smooth shaft IP54/IP65, multiturn 128 P/R, 2x M23
Schneider Electric SH30551P02A2000
EAN 3606485270043
Description
Dit product maakt deel uit van het Lexium 52 & Motors-assortiment, een aanbod van servomotoren voor PacDrive 3. De 3-polige servomotor heeft een maximale mechanische snelheid van 9000 rpm en een glad asuiteinde zonder houdrem. Het is uitgerust met een absolute multi-turn SinCos Hiperface® encoder met 128 periodes snelheid feedback resolutie. Het is een servomotor met een nominale voedingsspanning van 115V tot 480V, een continue overspanning van 0,73A en een continu vermogen van 290W. De afmetingen van de as zijn 9mm (diameter) x 20mm (lengte). Het is voorzien van draaibare rechte connectoren voor elektrische aansluiting. Het is een IP54- en IP65-product. De lengte van dit product is 132,5 mm en de afmetingen van de centrerende kraag zijn 2mm (diepte) x 40mm (diameter) met 63mm montagegat. Het weegt 1,2 kg. Dit bereik is compatibel met PacDrive 3 voor bewegingsgestuurde machines. Hij ondersteunt de internationale standaard 55mm flensmontage met een natuurlijk convectiekoelsysteem. Lexium 52 biedt een ideale tegenhanger voor het Lexium 62 meerassige servosysteem, waardoor het PacDrive systeem een van de meest flexibele motion control-oplossingen is. Lexium Zelfstandige servo-aandrijvingen van 0,4 kW en 7 kW voor op PacDrive gebaseerde automatiseringsoplossingen.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Drehstrom-Synchronmotor |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 230V |
| Bemessungsstrom | -A |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Spannungsart | AC/DC |
| Leistungsfaktor | |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Bemessungsleistung bei Bemessungsfrequenz | -kW |
| Bemessungsdrehzahl bei Bemessungsfrequenz | -1/min |
| Werkstoff des Gehäuses | sonstige |
| Schutzart (IP) | sonstige |
| Schutzart (NEMA) | |
| Polzahl | 0 |
| Bauform | sonstige |
| Motor-Energieeffizienzklasse | sonstige |
| Isolationsklasse nach IEC | sonstige |
| Belastungszyklus | sonstige |
| Rahmengröße nach IEC | -mm |
| Volllasteffizienz | -% |
| Nenndrehmoment | 0.42Nm |
| Anlaufstromverhältnis | 0 |
| Anlaufdrehmomentverhältnis | 0 |
| Kippmomentverhältnis | 0 |
| Lager | sonstige |
| Mit Kondensschutz | |
| Spannung Anti-Kondensatheizung | -V |
| Ausgangsleistung Anti-Kondensatheizung | -W |
| Mit positivem Temperaturkoeffizienz-Resistor (PTC) | |
| Mit Widerstandsthermometer-Detektor (RTD) | |
| Intrinsische Sicherheit (IS) | ohne |
| Geeignet für Frequenzregelung | |
| Betriebstemperatur | 0°C |
| Überlastfähigkeit | |
| Kühlmethode | sonstige |
| Ausführung Wellenende | sonstige |
| Vakuum-Druck-Imprägnierung (VPI) | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | SH30551P02A2000 |
|---|---|
| EAN | 3606485270043 |
| ETIM | EC001851 |
| SCIP | ead0850d-370a-47c5-8cf7-1d93c2c974a4 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ041015 |
| Weight | 1.2 kg |
| Weight (Package) | 1.63 kg |
Designations
AC Servo AC Servo motor AC servo motor AC servo motor Alternating current motor Electric motor Motion Motion control Servo Servo drive Servo drive system Servo motion Servo motor Synchronous motor low inertia synchronous servo motor
Login
No reviews found. Share your insights with others.























