€7.72
% €13.51 (42.86% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028336 P/N: RXM2AB1E7 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RXM2AB1E7 Miniaturrelais RXM, 2 W, 12 A, 48 VAC"
Schneider Electric Miniature Relay RXM, 2 W, 12 A, 48 VAC
Schneider Electric RXM2AB1E7
EAN 3389119403405
Description
Dit Harmony RXM miniatuur insteekrelais heeft een spoelregelspanning van 48V AC en heeft 2 wisselcontacten DPDT (dubbele pool) met een nominale waarde van 12A. "Er zijn veel verschillende contacten voor een hoog stroomverbruik, met een ruimtebesparend ontwerp." "Het biedt ook een eenstaps vergrendelbare testknop en een mechanische indicator voor de contactstatus." "Het helpt de grootte van behuizingen te verminderen en de betrouwbaarheid van machines te verhogen. U kunt ze vrijwel overal monteren." "Het product is IP40 en heeft een transparante afdekking waardoor de operator de status van de contacten visueel kan inspecteren." "Werkbaarheid voor hardwired logische geautomatiseerde systemen ter aanvulling van de functies van industriële programmeerbare logische controllers (PLC's)." "Het is een groen premium product en voldoet aan internationale normen en certificeringen zoals IEC, CE, UL, CSA, EAC, Lloyd's, RoHS en REACH." "Het wordt verkocht in partijen van 10 en de verwijzing omvat slechts relais." "De RXM-insteekrelais zijn een reeks industriële insteekrelais die zijn ontworpen voor zowel eenvoudige als complexe automatiseringssystemen, en verkrijgbaar zijn met 2 CO (12A), 3 CO (10A), 4 CO (6A)-contacten, 4 CO (3A)-laagniveaucontacten."
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Steckanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Mit abnehmbaren Klemmen | 1 |
| Mit LED-Anzeige | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 48V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 48V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | -V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC |
| Antrieb | ungepolt |
| Schaltverhalten des Antriebs | monostabil |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Art des Schaltkontaktes | Doppelkontakt |
| Mit zwangsgeführten Kontakten | 1 |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | sonstige |
| Werkstoff des Kontaktes | sonstige |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | sonstige |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Nennstrom | 12A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | IP40 |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | 21mm |
| Höhe | 27mm |
| Tiefe | 55mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RXM2AB1E7 |
|---|---|
| EAN | 3389119403405 |
| ETIM | EC001437 |
| ECLASS | eClass_10_ACZ184017 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Coupling Relay Miniature Relay Monostable Relay Plug-in Industrial Relays Relay Relay Relay Modules Socket Relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.

























