€7.82
% €13.69 (42.88% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028275 P/N: RUZSC3M Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RUZSC3M Sockel für RUMC3+RE48, 3 polig, 11 Pins, separate Kontakte, Kastenklemmen"
Schneider Electric Base for RUMC3+RE48, 3-pole, 11 pins, separate contacts, box terminals
Schneider Electric RUZSC3M
EAN 3389119403238
Description
Deze Harmony RUM insteekcontactdoos heeft een nominale spanning van 250V AC en een nominale uitgangsspanning van 12A. "Deze plug-in relaisaansluiting is compatibel met interface plug-in relais RUM-gamma." "Hij heeft een groot aantal verschillende contacten voor gebruik met een hoge nominale stroom en ruimtebesparend ontwerp, waardoor een flexibele en eenvoudige installatie op een DIN-rail mogelijk is." "Het helpt de grootte van behuizingen te verminderen en de betrouwbaarheid van machines te verhogen. U kunt ze vrijwel overal monteren." "Het is compatibel met plug-in controlerelais." "Het maakt een eenvoudige installatie en aansluiting op het relais vanaf het stopcontact mogelijk." "Werkbaarheid voor hardwired logische geautomatiseerde systemen ter aanvulling van de functies van industriële programmeerbare logische controllers (PLC's)."
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
|---|---|
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Funktionale Ergänzung möglich | |
| Anzahl der Pins | 11 |
| Breite | 36mm |
| Höhe | 105mm |
| Tiefe | 96mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RUZSC3M |
|---|---|
| EAN | 3389119403238 |
| ETIM | EC001456 |
| ECLASS | eClass_10_AKF082015 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.08 kg |
Designations
Base Industrial relay Plug-in base Plug-in relay Relay Relay Relay base Tube base Universal relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















