€5.09
% €8.90 (42.81% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810028272 P/N: RUZC2M Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RUZC2M Sockel für RUMC2+RE48, 2 polig, 8 Pins, gemischte Kontakte, Kastenklemmen"
Schneider Electric Base for RUMC2+RE48, 2-pole, 8 pins, mixed contacts, box terminals
Schneider Electric RUZC2M
EAN 3389119403214
Description
Przekaźnik mocy odzwierciedla kompetencje Schneider Electric w zakresie przekaźników od 1924 poprzez zarówno zredukowanie wielkości obudowy jak i zwiększenie niezawodności dla maszyn przemsyłowych oraz systemów pakujących, tekstylnych, HVAC, paneli sterowania automatyki , sterowania silnikiem, zasilaczy, wyposażenia budowlanego lub medycznego, sterowania oświetleniem. Posiada szeroki wybór kontaktów dla wysokich wartości prądu.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Funktionale Ergänzung möglich | 1 |
| Anzahl der Pins | 8 |
| Breite | 38mm |
| Höhe | 75mm |
| Tiefe | 27mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RUZC2M |
|---|---|
| EAN | 3389119403214 |
| ETIM | EC001456 |
| ECLASS | eClass_10_AKF082015 |
| Weight | 0.05 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
Industrial relay Plug-in relay Plug-in socket Relay Relay Relay socket Socket Tube base Universal relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.























