€5.29
% €9.26 (42.87% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028223 P/N: RSZE1S48M Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RSZE1S48M Stecksockel für Interfacerelais RSB1A160+RSB2A080, mit separaten Kontakten"
Schneider Electric Socket for interface relay RSB1A160+RSB2A080, with separate contacts
Schneider Electric RSZE1S48M
EAN 3389110260083
Description
To gniazdo wtykowe Harmony RSB ma napięcie znamionowe 250V AC i prąd wyjściowy 10A To wtykowe gniazdo przekaźnikowe jest kompatybilne z przekaźnikami wtykowymi interfejsowymi serii RSB. Posiada duży wybór liczby styków dla zastosowań o wysokim prądzie znamionowym z oszczędnością miejsca, co pozwala na elastyczny i łatwy montaż na szynie DIN. Pomaga zmniejszyć rozmiar obudów i zwiększyć niezawodność maszyny, można zamontować niemal wszędzie. Jest kompatybilny z przekaźnikami sterującymi typu plug in. Umożliwia łatwy montaż i podłączenie do przekaźnika z jego gniazda. Możliwość pracy w systemach automatyki z logiką przewodową w celu uzupełnienia funkcji przemysłowych sterowników programowalnych (PLC).
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Funktionale Ergänzung möglich | |
| Anzahl der Pins | 8 |
| Breite | 15.5mm |
| Höhe | 92.5mm |
| Tiefe | 65mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RSZE1S48M |
|---|---|
| EAN | 3389110260083 |
| ETIM | EC001456 |
| ECLASS | eClass_10_AKF082015 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Interface relays Plug-in industrial relays Plug-in relay Relay Relay socket Socket Socket base
Login
No reviews found. Share your insights with others.



























