€106.77
% €186.83 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028079 P/N: RMNF22TB30 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RMNF22TB30 Netzüberwachung multifunktional, 208-480 VAC, Einstellung mit Smartphone per NFC"
Schneider Electric Network monitoring multifunctional, 208-480 VAC, Configuration via Smartphone using NFC
Schneider Electric RMNF22TB30
EAN 3606489591120
Description
Ten 3-fazowy przekaźnik kontrolny należy do gamy przekaźników kontrolnych Schneider Electric Harmony Ten 3-fazowy przekaźnik kontrolny jest zintegrowany z technologią NFC, która wprowadza obsługę cyfrową zamiast analogowej. Jest to wielofunkcyjny przekaźnik kontrolny 3-fazowy 8A, który monitoruje sieć 3-fazową lub 3-fazową z przewodem neutralnym i posiada regulowane opóźnienie czasowe od 0. s do 60min. Dzięki aplikacji Harmony NFC App różne alarmy mogą być łączone przy użyciu logiki AND, OR i NOT, tworząc unikalne kombinacje monitorowania dla dwóch wyjść przekaźnikowych, które są indywidualnie konfigurowane. 3-fazowy przekaźnik kontrolny NFC jest pojedynczym urządzeniem obsługującym 7 funkcji, tj. zanik fazy, kolejność faz, asymetrię, podnapięcie, przepięcie, podczęstotliwość i nadczęstotliwość. 3-fazowy przekaźnik kontrolny posiada stopień ochrony IP20 (terminale), IP40 (obudowa) i IP40 (panel przedni). Ponadto, 4-cyfrowe hasło zwiększa bezpieczeństwo, zapobiegając nieautoryzowanej zmianie ustawień. Ten RMNF22 ma wymiary 22,5mm (szerokość) x 90mm (wysokość) x 99mm (głębokość) i waży 0. 125Kg. Jest zgodny z międzynarodową normą EN/IEC 60255-1 i certyfikatami takimi jak UL, CSA, CE, CCC, EAC i RCM. Sprzedawany jest jako pojedyncza jednostka. Monitorowanie i testowanie jest teraz intuicyjne, ponieważ dokładne warunki usterki można zidentyfikować za pomocą przednich diod LED i analizować dane za pomocą aplikacji Harmony NFC App. Oszczędza to czas i zwiększa efektywność.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Externe Stromversorgung erforderlich | |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | -V |
| Funktion Phasenfolgeüberwachung | 1 |
| Funktion Phasenausfallerkennung | 1 |
| Funktion Unterspannungserkennung | 1 |
| Funktion Überspannungserkennung | 1 |
| Funktion Asymmetrieerkennung | 1 |
| Spannungsmessbereich | -V |
| Min. einstellbare Ansprechverzögerungszeit | 0.1s |
| Max. zulässige Ansprechverzögerungszeit | 300s |
| Min. einstellbare Rückfallverzögerungszeit | 0.1s |
| Max. zulässige Rückfallverzögerungszeit | 300s |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 2 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 99mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RMNF22TB30 |
|---|---|
| EAN | 3606489591120 |
| ETIM | EC001441 |
| SCIP | 5e3fdf99-611b-4d07-ad17-6eba84ab488b |
| ECLASS | eClass_10_AKF097014 |
| Weight | 0.13 kg |
| Weight (Package) | 0.14 kg |
Designations
50 Hz monitor 50 Hz monitoring 50 Hz relay Asymmetry Asymmetry monitor Asymmetry monitoring Asymmetry relay Measurement and monitoring relay Measuring relay Monitoring device Monitoring relay NFC Network frequency monitor Network frequency monitoring Network frequency relay Network monitor Network monitoring Network relay Overvoltage monitor Overvoltage monitoring Overvoltage relay Phase failure Phase monitor Phase monitoring Phase relay Phase sequence Smartphone configuration Smartphone setup Three-phase monitor Three-phase monitoring Three-phase relay Three-phase system monitor Three-phase system monitoring Undervoltage monitor Undervoltage monitoring Undervoltage relay Voltage monitor Voltage monitoring Voltage relay Zelio NFC
Login
No reviews found. Share your insights with others.






















