€82.29
% €143.99 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028047 P/N: RM22TU23 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RM22TU23 Netzüberwachung auf Phasenfolge, -ausfall und Unterspannung, 380-480VAC, 2 W"
Schneider Electric Network monitoring for phase sequence, failure and undervoltage, 380-480VAC, 2 W
Schneider Electric RM22TU23
EAN 3606480792175
Description
Modułowy trójfazowy przekaźnik jest idealny do kontrolowania wartości elektrycznych i zmian prądu w przemysłowych i budowlanych panelach kontrolnych. Znajduje szerokie zastosowanie w aplikacjach automatyki przemysłowej takich jak podnoszenie, pakowanie, przemysł teksty lny, woda. Jego budowa jest jedną z najsmuklejszych na rynku (22.5mm szerokości) pozwalając na elastyczny i prosty montaż w szynie DIN, tak jak dowolne 2-biegunowe urządzenie DIN. Oferuje także funkcję pamięci, zintegrowaną diodę LED statusu, zamykaną pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Externe Stromversorgung erforderlich | |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | -V |
| Funktion Phasenfolgeüberwachung | 1 |
| Funktion Phasenausfallerkennung | 1 |
| Funktion Unterspannungserkennung | 1 |
| Funktion Überspannungserkennung | |
| Funktion Asymmetrieerkennung | |
| Spannungsmessbereich | 304V |
| Min. einstellbare Ansprechverzögerungszeit | -s |
| Max. zulässige Ansprechverzögerungszeit | -s |
| Min. einstellbare Rückfallverzögerungszeit | -s |
| Max. zulässige Rückfallverzögerungszeit | -s |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 73mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RM22TU23 |
|---|---|
| EAN | 3606480792175 |
| ETIM | EC001441 |
| SCIP | 3c095d35-159c-493c-8604-58788d456aa9 |
| ECLASS | eClass_10_AKF097014 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
control relay measurement and monitoring relay measurement relay monitoring device monitoring relay network monitoring network relay phase failure phase monitor phase monitoring phase relay phase sequence test function three-phase monitor three-phase monitoring three-phase monitoring relay three-phase relay undervoltage monitor undervoltage monitoring
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















