€109.83
% €192.19 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028045 P/N: RM22TR33 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RM22TR33 Netzüberwachung auf Phasenfolge, ausfall, Über-+Unterspannung, 380-480VAC"
Schneider Electric Phase sequence, failure, over+undervoltage network monitoring, 380-480VAC
Schneider Electric RM22TR33
EAN 3606480792199
Description
Ten przekaźnik Harmony RM22-TR umożliwia monitorowanie fazy i podnapięcia/przepięcia w sieciach 3-fazowych Ten modułowy wielofunkcyjny 3-fazowy przekaźnik kontrolny jest idealny do monitorowania wartości elektrycznych w przemysłowych i budowlanych panelach sterowania. Znajduje zastosowanie w szerokim typie aplikacji automatyki przemysłowej, jak np. podnośniki, opakowania, windy, tekstylia, woda. Posiada jeden z najcieńszych na rynku współczynników kształtu o szerokości 22,5 mm, co pozwala na elastyczną i łatwą instalację na szynie DIN, wykorzystując tę samą przestrzeń, co każde modułowe urządzenie 1-biegunowe DIN. Oferuje również przycisk diagnostyczny, uszczelnianą pokrywę, proste i precyzyjne ustawienia za pomocą trymerów śrubowych. Zapewnia on automatyczne zarządzanie wyłączaniem i informacją o usterkach dla użytkownika w celu szybkiej identyfikacji usterek i rozwiązywania problemów. Wielofunkcyjny sterownik do szerokiego wyboru wybierany w systemach automatycznych z logiką przewodową, idealny do renowacji starych instalacji bez użycia PLC.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Externe Stromversorgung erforderlich | |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | -V |
| Funktion Phasenfolgeüberwachung | 1 |
| Funktion Phasenausfallerkennung | 1 |
| Funktion Unterspannungserkennung | 1 |
| Funktion Überspannungserkennung | 1 |
| Funktion Asymmetrieerkennung | |
| Spannungsmessbereich | 304V |
| Min. einstellbare Ansprechverzögerungszeit | 0.1s |
| Max. zulässige Ansprechverzögerungszeit | 30s |
| Min. einstellbare Rückfallverzögerungszeit | 0.1s |
| Max. zulässige Rückfallverzögerungszeit | 30s |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 73mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RM22TR33 |
|---|---|
| EAN | 3606480792199 |
| ETIM | EC001441 |
| SCIP | 3c095d35-159c-493c-8604-58788d456aa9 |
| ECLASS | eClass_10_AKF097014 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.11 kg |
Designations
Control relay Measurement relay Measuring and monitoring relay Monitoring device Monitoring relay Network guard Network monitoring Network relay Overvoltage guard Overvoltage monitoring Phase failure Phase guard Phase monitoring Phase relay Phase sequence Test function Three-phase guard Three-phase guard Three-phase monitoring Three-phase monitoring Three-phase relay Undervoltage guard Undervoltage monitoring
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















