€56.99
% €99.72 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810028043 P/N: RM22TG20 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RM22TG20 Netzüberwachung auf Phasenfolge und Phasenausfall, 208-480VAC, 2 W"
Schneider Electric Network monitoring for phase sequence and phase failure, 208-480VAC, 2W
Schneider Electric RM22TG20
EAN 3606480792137
Description
Ten przekaźnik kontrolny Harmony RM22TG umożliwia monitorowanie obwodów zasilających w sieciach 3-fazowych Ten modułowy 3-fazowy przekaźnik kontrolny jest idealny do monitorowania wartości elektrycznych w przemysłowych i budowlanych panelach sterowania. Znajduje zastosowanie w szerokim typie aplikacji automatyki przemysłowej, jak np. podnośniki, opakowania, windy, tekstylia, woda. Posiada jeden z najcieńszych na rynku współczynników kształtu o szerokości 22,5 mm, co pozwala na elastyczną i łatwą instalację na szynie DIN, wykorzystując tę samą przestrzeń, co każde modułowe urządzenie 1-biegunowe DIN. Oferuje również możliwość wyboru funkcji pamięci, zintegrowaną diodę LED do wskazywania stanu kontroli, uszczelnianą pokrywę, a także proste i precyzyjne ustawienia za pomocą trymerów śrubowych. Zapewnia on automatyczne zarządzanie wyłączaniem i informacją o usterkach dla użytkownika w celu szybkiej identyfikacji usterek i rozwiązywania problemów. Wielofunkcyjny sterownik do szerokiego wyboru wybierany w systemach automatycznych z logiką przewodową, idealny do renowacji starych instalacji bez użycia PLC.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Mit abnehmbaren Klemmen | |
| Externe Stromversorgung erforderlich | |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | -V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | -V |
| Versorgungsspannung DC | -V |
| Funktion Phasenfolgeüberwachung | 1 |
| Funktion Phasenausfallerkennung | 1 |
| Funktion Unterspannungserkennung | |
| Funktion Überspannungserkennung | |
| Funktion Asymmetrieerkennung | |
| Spannungsmessbereich | 183V |
| Min. einstellbare Ansprechverzögerungszeit | -s |
| Max. zulässige Ansprechverzögerungszeit | -s |
| Min. einstellbare Rückfallverzögerungszeit | -s |
| Max. zulässige Rückfallverzögerungszeit | -s |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 2 |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Bemessungsschaltstrom | -A |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 73mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RM22TG20 |
|---|---|
| EAN | 3606480792137 |
| ETIM | EC001441 |
| SCIP | 3c095d35-159c-493c-8604-58788d456aa9 |
| ECLASS | eClass_10_AKF097014 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Control relay Measuring and monitoring relay Measuring relay Monitoring device Monitoring relay Network guard Network monitoring Network relay Phase failure Phase guard Phase monitoring Phase relay Phase sequence Test function Three-phase guard Three-phase guard Three-phase monitoring Three-phase monitoring Three-phase relay
Login
No reviews found. Share your insights with others.



















