€48.97
% €85.68 (42.85% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027976 P/N: RE22R2AMU Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric RE22R2AMU Ansprechverzögerung, 0,1 s-100 h, 24 VDC/24-240VAC, 2 W"
Schneider Electric Response delay, 0.1 s-100 h, 24 VDC/24-240VAC, 2 W
Schneider Electric RE22R2AMU
EAN 3606480676567
Description
RE22R2AMU er et tidsrelé med forsinket innkobling som aktiveres når tidsreléet spenningsettes. Tidsreléet kan forsynes med 24 VDC eller 24-240VAC noe som gjør det anvendelig til de fleste applikasjoner. Tidsreléet har 2 separate kontaktsett (2 C/O) og kan belastes med opp til 8A. Tidsområdet kan fritt justeres med de 2 justeringsskruene på fronten innenfor et av de 7 tidsom rådene. RE22R2AMU har følgende tidsområder: 0,1-1 sekund 1-10 sekunder 6-60 sekunder 1-10 minutter 6-60 minutter 1-10 timer 1 0-100 timer Lysdiodene på fronten indikerer status på reléutgangene.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
|---|---|
| Komplettgerät mit Sockel | |
| Geeignet für Hutschienenmontage | 1 |
| Geeignet für Frontmontage | |
| Aufsteckbar auf Schütz | |
| Funktion ansprechverzögert | 1 |
| Funktion rückfallverzögert | 1 |
| Funktion einschaltwischend | |
| Funktion ausschaltwischend | |
| Funktion Stern/Dreieck | |
| Funktion Impulsformend | |
| Funktion blinkend mit Pause beginnend | |
| Funktion blinkend mit Impuls beginnend | |
| Funktion taktend mit Pause beginnend | |
| Funktion taktend mit Impuls beginnend | |
| Zeitbereich | 0.1s |
| Fernbedienung möglich | 1 |
| Geeignet als Fernbedienung | |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 24V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 24V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC/DC |
| Anzahl der Ausgänge | 2 |
| Ausgänge | |
| Mit Halbleiterausgang | |
| Werkstoff des Kontakteinsatzes | |
| Werkstoff des Kontaktes | |
| Werkstoff der Kontaktbeschichtung | |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Betriebsspannung DC | -V |
| Spannungsart der Betriebsspannung | |
| Nennstrom | 8A |
| Max. Einschaltstrom | -A |
| Schutzart (IP) | |
| Schutzart (RT) nach IEC 61810-7 | |
| Breite | 22.5mm |
| Höhe | 90mm |
| Tiefe | 79.5mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | RE22R2AMU |
|---|---|
| EAN | 3606480676567 |
| ETIM | EC001439 |
| SCIP | 7bdc2711-0ad2-427c-8ece-532c5e9f09d7 |
| ECLASS | eClass_10_AKF092013 |
| Weight | 0.1 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Response delay Switch-on delay Time control Time element Time relay Time switch Timer electronic time relay on-delay response delayed switch-on delay
Login
No reviews found. Share your insights with others.



























