€1,224.39
% €1,268.54 (3.48% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810036643 P/N: PAS800 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric PAS800 Panel Server Advanced PAS800, Funk und Modbus RTU - Ethernet Modbus/TCP, Datenlogger und Energy Server, 110-277 VAC/DC"
Schneider Electric Panel Server Advanced Wireless and Modbus RTU Ethernet Interface, Data Logger, Energy Server, 230V
Schneider Electric PAS800
EAN 3606481014375
Description
Ecostruxure Panel Server to bramka umożliwiająca połączenie przewodowych lub bezprzewodowych inteligentnych urządzeń IoT z oprogramowaniem do sterowania brzegowego lub aplikacją chmurową. Połącz bezprzewodowe urządzenia firmy Schneider Electric, takie jak Powertag Energy, Powerlogic heattag, Power Tag Ambiant, Power Tag control i inne. Połącz większość urządzeń Modbus/RS485 i Modbus/TCP z rynku, w tym mierniki mocy i urządzenia ochronne firmy Schneider-Electric i innych firm. Trzyletni rejestrator danych z przyjaznymi dla użytkownika stronami internetowymi oferującymi pulpit nawigacyjny energii, analizę trendów pomiarów i widok zarejestrowanych alarmów. Proste rozwiązywanie problemów z systemem za pomocą wbudowanych stron internetowych z zaawansowanymi informacjami diagnostycznymi i dziennikami. Łatwe uruchomienie dzięki wbudowanym stronom internetowym lub aplikacji Ecostruxure Power Commission, która oferuje raporty o uruchomieniu i zaawansowane funkcje. Wymiary produktu są następujące: szerokość 72 mm, głębokość 70,2 mm i wysokość 93 mm. Od 110 do 277 VAC/DC, 50-60 Hz, 3 W/10 VA, zasilanie maksymalne. -25°C do +70°C Temperatura robocza. do 93% wilgotności względnej. Najważniejsze certyfikaty, w tym CE, UL/CSA, IEC61010, UL61010, IEC62974-1, certyfikacja dla sektora morskiego, IEC61443-4-1, RCM, EAC i UKCA. Bramkę można zamontować na szynie DIN w obudowie modułowej. Posiada złącza IP20, przedni nos IP40 i IP30 na innych powierzchniach. Dwa złącza 10/100 Base-T Ethernet RJ45. Złącze otwarte Modbus RS485. Dwa złącza zewnętrznej anteny Wi-Fi i zewnętrznych urządzeń bezprzewodowych. Bezpośrednie połączenie komórkowe przez zewnętrzny router LTE podłączony przez Ethernet lub Wi-Fi. Doskonale pasuje do oprogramowania brzegowego Ecostruxure, takiego jak Power Monitoring Expert, Power Operations i Ecostruxure Building Operations. Zaprojektowany do aplikacji chmury Ecostruxure, takich jak Facility Expert, Energy Hub, Asset Advisor i Resource Advisor.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Bussystem KNX | |
|---|---|
| Bussystem KNX-RF (Funk) | |
| Bussystem Funkbus | 1 |
| Bussystem LON | |
| Bussystem Powernet | |
| Andere Bussysteme | sonstige |
| Funk bidirektional | 1 |
| Ausführung | sonstige |
| Montageart | Einbauinstallation |
| Breite in Teilungseinheiten | 4 |
| Anzahl der Kanäle | 1 |
| Max. Anzahl der Geräte pro Kanal | 128 |
| Demontageschutz | |
| Mit LED-Anzeige | 1 |
| Updatefähig | 1 |
| Betriebsspannung | 110V |
| Spannungsart | AC/DC |
| Leistungsaufnahme | 3W |
| Protokoll | TCP/IP |
| Providerabhängig | |
| Visualisierung | |
| Web-Server | 1 |
| Funk-Schnittstelle | 1 |
| IR-Schnittstelle | |
| Schutzart (IP) | IP30 |
Technical data
| P/N (Part Number) | PAS800 |
|---|---|
| EAN | 3606481014375 |
| ETIM | EC001099 |
| SCIP | 3f06bd1f-f04f-4301-bb9a-5353a242283d |
| Weight | 0.27 kg |
| Weight (Package) | 0.27 kg |
Designations
Connection Gateway Data Logger Energy Efficiency Energy Management Energy Server Ethernet Module Gateway ISO50001 Link Modbus RTU Modbus/TCP Power Logic PowerTag Radio Smart Communication Module Wi-Fi Wireless
Login
No reviews found. Share your insights with others.





























