€242.76
% €246.33 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027494 P/N: NSYZA2124G Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYZA2124G Glasfaserverst. Polyester-Sockel f. Geh. PLA(T) 124 Frontöff. IP44-IK10 RAL7035"
Schneider Electric Fiber optic extender. Polyester base f. Enc. PLA(T) 124 Front opening IP44-IK10 RAL7035
Schneider Electric NSYZA2124G
EAN 3606480777745
Description
Plinto a utilizar com quadros Thalassa PLA O plinto deve ser utilizado em aplicações multifunções A largura é de 1244mm A altura é de 200mm A profundidade é de 350mm O kit é constituído por elementos de fixação, 2 painéis frontais e 2 partes laterais O produto é feito de material cinzento: Plástico (RAL 7035) A classificação de proteção de entrada é IP44 A classificação de proteção mecânica é IK10 Este produto é qualificado como Green Premium, utilizando o mínimo de substâncias perigosas
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Sockelvorder-/rückseite |
|---|---|
| Werkstoff | Kunststoff |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer (ähnlich) | 7030 |
| Schlagfestigkeit | |
| Max. Belastbarkeit | -kg |
| Geeignet für Gehäusebaubreite | 1250mm |
| Geeignet für Gehäusebautiefe | 420mm |
| Geeignet für Be-/Entlüftung | |
| Geeignet für Kabelrangierung | |
| Geeignet für Außenaufstellung | |
| Breite | 1244mm |
| Höhe | 200mm |
| Tiefe | 350mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYZA2124G |
|---|---|
| EAN | 3606480777745 |
| ETIM | EC000721 |
| SCIP | 1341ad4e-77b9-40e3-bab0-32043fbc5959 |
| ECLASS | eClass_10_ACN612011 |
| Weight | 9.55 kg |
| Weight (Package) | 9.55 kg |
Designations
Base Base / base element (cabinet) Base cover Base for cabinet Base for floor distributor Base/base element (cabinet) Cabinet accessories Cabinet accessory Cabinet base Cabinet base Cabinet base/base element Cabinet cover Cabinet cover Cabinet cover Cabinet viewing cover Cable cover Cable management base Cable management frame Cable management space Compensating plate Complete base Cover Cover set Decorative cover End plate Exhaust fan cover Exhaust fan cover set Fixing and mounting set Inlet fan cover Inlet fan cover set Intermediate base covers Intermediate cover Leveling base Mobile base Modular base Side cover Side edge Side panel Standard base Swing frame cover Swing frame cover Ventilation base Viewing cover Viewing cover for cabinet
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















