€19.58
% €19.87 (1.46% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810027334 P/N: NSYTSACRND Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTSACRND PanelSeT CRN Isoliert 460x163mm RAL7035."
Schneider Electric Spacial CRN Insulated 460x163mm RAL7035.
Schneider Electric NSYTSACRND
EAN 3606480211539
Description
Multifunctionele kabeldoorvoerplaat voor PanelSeT CRN kasten Het product is gemaakt van polyethyleen (PE) schuimafdichting en ABS met 30 % glasvezel plaat De plaat is 1 mm dik De breedte is 460mm en de echte breedte is 480mm De hoogte is 163mm en de hoogte is 15mm De diepte is 163mm De set bevat bevestigingselementen, 1 plaat en 1 afzonderlijke afdichting De kabelwartelplaat moet worden gemonteerd op de onderzijde van de kast Dit product is gekwalificeerd als een grene premium, met minimaal gebruik van gevaarlijke stoffen
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | 480mm |
| Höhe | 15mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Schutzart (NEMA) | |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 4 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | ohne |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTSACRND |
|---|---|
| EAN | 3606480211539 |
| ETIM | EC000211 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_ADI315007 |
| Weight | 0.34 kg |
| Weight (Package) | 0.34 kg |
Designations
Attachment flange Blank flange for small enclosures Blind flange Cable entry Cable entry flange Cable flange plate Cable gland for small enclosures Cable gland for small enclosures/switchgear cabinet Conduit entry plate Diaphragm flange Entry plate Entry plate for small enclosures Flange Flange insert Flange plate Flange plate for switchgear cabinet Foam rubber ducting flange Foam rubber flange Meter cabinet flange Nipple flange Nipple strip PG segment flange plate Plate Switchgear cabinet flange plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















