€7.44
% €10.21 (27.13% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027244 P/N: NSYTRASV2 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRASV2 Linergy-TR, Baugruppenträger, für Trennklemmen, mit 1N4007 Diode"
Schneider Electric Module carrier with integrated 1N4007 diode, cable from right to left
Schneider Electric NSYTRASV2
EAN 3606480534478
Description
Baugruppenträger mit integrierter 1N4007-Diode, Leitung von rechts nach links.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montageart | steckbar |
|---|---|
| Breite/Rastermaß | 5.2mm |
| Farbe | grau |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRASV2 |
|---|---|
| EAN | 3606480534478 |
| ETIM | EC002018 |
| SCIP | 8e5413ff-f1a1-4909-ad03-977097e33bd2 |
| ECLASS | eClass_10_ACN338011 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (Package) | 0.003 kg |
Designations
Component connector Components connector Components connector terminal blocks Connector Disconnect connector
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















