€18.13
% €24.87 (27.1% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027242 P/N: NSYTRASF520B Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRASF520B Linergy-TR, Sicherungshalter, mit Kontrolllampe 12-30VAC,für Sicherungen Typ G 5x20mm"
Schneider Electric Fuse holder for 5x20mm fuse, W 6.2mm, with indicator light, 12-30V AC/DC
Schneider Electric NSYTRASF520B
EAN 3606480534508
Description
Komponententräger für Linergy TR Klemmenblöcke. Es ist kompatibel mit TRV-Schraub-, TRR-Feder- und TRP-Steckklemmenblöcken. Träger für 4 mm²‑Trennklemmen, nur für einzelne 2,5 mm²‑Trennklemmen mit LED 11–30 V.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montageart | steckbar |
|---|---|
| Breite/Rastermaß | 6.2mm |
| Farbe | schwarz |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRASF520B |
|---|---|
| EAN | 3606480534508 |
| ETIM | EC002018 |
| ECLASS | eClass_10_ACN338011 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Component connector Component terminal block connectors Component terminal connector Connector Disconnect connector
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















