€5.09
% €6.99 (27.18% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027241 P/N: NSYTRASF520 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRASF520 Linergy-TR, Sicherungshalter, für Sicherungen Typ G 5x20mm"
Schneider Electric Fuse holder for 5x20mm fuse, 6.2mm width, black
Schneider Electric NSYTRASF520
EAN 3606480534485
Description
Sicherungshalter für 5x20mm Sicherung, 6,2mm Breite, schwarz.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Montageart | steckbar |
|---|---|
| Breite/Rastermaß | 6.2mm |
| Farbe | schwarz |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRASF520 |
|---|---|
| EAN | 3606480534485 |
| ETIM | EC002018 |
| ECLASS | eClass_10_ACN338011 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (Package) | 0.003 kg |
Designations
Component connector Component plug Component plug terminal blocks Connector Separation plug
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















