€0.75
% €1.04 (27.88% saved)
Available to order, delivery time: 4-6 Bussines days
Art. No: WST8810027207 P/N: NSYTRACRE24 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYTRACRE24 Linergy-TR, Abschlussplatte, für Durchgangsklemme NSYTRR24D/PE, NSYTRP24D/PE, Breite=2,2mm,in Farbe Grau"
Schneider Electric NSYTR End cover for two-level spring terminal block, 1x1, 2.5mm2
Schneider Electric NSYTRACRE24
EAN 3606480533808
Description
Linergy NSYTR Abdeckplatte für Klemmenblock. Sie ist kompatibel mit TRR-Federklemmen und TRP-Steckklemmen. Es hat eine graue Oberflächenbehandlung.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Ausführung Abschlussplatte | 1 |
|---|---|
| Ausführung Zwischenplatte | |
| Farbe | grau |
| Stärke | 2.2mm |
| Rastbar | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | sonstige |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYTRACRE24 |
|---|---|
| EAN | 3606480533808 |
| ETIM | EC000886 |
| ECLASS | eClass_10_AKE261014 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Closure plate Compartment separator plate Cover Cover plate Intermediate plate Intermediate plate for terminal blocks Partition disc Partition plate Partition wall Spacer Spacer cover Spacer plate Terminal block closure and partition plate Terminal block closure plate Terminal block end plate Terminal block end plate Terminal block partition Universal plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















